Сигнальну сирену в Одеській області задули пінополіуретаном: фото – Україна


b e fa d cd d da e
b e fa d cd d da e

В Одеській області жителям набридли звуки авіанальотів під час російських атак, тому вирішили вимкнути сирену, яка їх видавала.

У місті Теплодар Одеської області невідомі задули піною сигнальну сирену на даху одного з будинків. Ймовірно, це зробили місцеві жителі, яких «заважали гучні звуки».

Про це повідомляє Telegram-канал «Офіційний Теплодар».

Зазначимо, що система оповіщення про пошкодження була однією з перших, яку повномасштабно встановили на початку війни. Ми здобули його «своїми силами», і вже були спроби спалити русалку.

Сигнальну сирену в Одеській області задули пінополіуретаном

“Випадок підпалу вже був, але фахівцям вдалося його відновити. Але це черговий випадок мародерства і, на жаль, знову від мешканців нашої гміни. Ми розуміємо, що багато втомилися, одні роздратовані, інші на Навпаки, приходьте і скаржтеся, що нічого не чути, а поки вона триває, ми не маємо права її відключати.

Зазначимо, що для Теплодара вимкнути сирену особливо проблематично, оскільки більшість мешканців міста – літні люди, які не мають сучасних гаджетів. Тому сирена – єдиний спосіб для них попередити про небезпеку з повітря.

Нагадаємо, раніше у Чернігові невідомі навмисно пошкодили лінії, що забезпечують роботу сирен. У місті було 24 системи оповіщення, які не працювали і потребували швидкого ремонту.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Росія атакувала енергетичні об'єкти у двох регіонах країни: подробиці
Следующий Зеленський закликав Ірландію домовитися про гарантії безпеки

Нет комментариев

Оставить комментарий