Силова мобілізація та активність на вулицях – що кажуть у Раді – Ексклюзив ТСН


Нардеп розповів деталі проекту закону про мобілізацію.

Її презентують у січні Біллякий визначатиме принципи та методи оновленої мобілізації.

Про це в коментарях до ТСН.ua – зазначив народний депутат України, член Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Соломія Бобровська.

«Робота над законодавством триває у січні законопроект буде готовий до публічного представлення. Але це точно не будуть вуличні крадіжки чи жорстокі конфіскації посеред вулиць. По-перше, сила є незаконною і використовується проти чоловіків молодше 27 років. Тому я нещодавно сказав, що посилився тиск і звання, а в українців це не так працює. Так не буде. Є цивілізовані методи», – сказала Бобровська.

У свою чергу, посланець іншого народу, Мар’яна Безуглаясьогодні на своїй сторінці у Facebook вона оприлюднила нові подробиці щодо законопроекту, який вже давно обговорюється:

«За моєю інформацією, близько 85% тексту, який ми обговорювали, залишається чинним Більшість зауважень Залужного та окремих рекомендацій Генштабу ЗСУ враховано – нормативи посилено. Подивимося, що станеться і коли вийде остаточне видання. Доопрацюємо на комітеті. «Одразу скажу, що я буду наполягати на праві відстрочки і звільнення всіх інвалідів», – сказала Безуглая.

Майже відразу після появи цього посту в соцмережах знову спалахнуло бурхливе обговорення. Деякі коментатори написали, що підтримують законопроект, інші розкритикували.

Проект мобілізаційного законопроекту: що відомо

У 25 років «обмежено придатного» до фронту вже не буде, а призовникам доведеться проходити навчання на полігонах – такі критерії закладені в законопроєкті, який нещодавно обговорювала народний депутат Мар’яна Безугла. Цього разу нардеп окреслив принципи мобілізаційних процесів в Україні, враховуючи зауваження Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного. Більше того, є ймовірність, що скандальний документ буде зареєстровано цього року.

Також було відомо, що всі науковці з вченими званнями та всі штатні викладачі можуть розраховувати лише на відстрочку. Документ запровадив нові критерії бронювання в державних установах (від 25 до 50%). Трохи понервувати доведеться й тим, хто вже має бронювання. Кабінет Міністрів перегляне ці списки. А далі залежить.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая У ЗСУ спростували заяву Шойгу про захоплення Мар'їнки – новини 1+1
Следующий Засуджено депутата від забороненої Опозиції на захист життя та прав людини – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий