Сирський отримав карт-бланш від Зеленського на кадрові зміни в Збройних силах України


«Щодня головнокомандувач і командири знаходяться на фронті, саме там, де їм потрібно бути. Головнокомандувач має карт-бланш на кадрові зміни в армії, в штабі – будь-які зміни. Усі українські командири повинні знати фронт, відчувати фронт – справжні потреби. Їм дуже треба бути з солдатами, сержантами. Будьте такими, якими маєте бути для досягнення українських цілей», – наголосив Глава держави.

Зеленський додав, що після повернення Сирського з фронту на початку тижня очікує від нього детального звіту та конкретних пропозицій щодо “подальших змін і наших дій”.

“Кожен, хто працює на державу, має бути в державі, за державу, дбати про державу. Для спільних інтересів, а не для якихось особистих інтересів. Особисті інтереси – після війни”, – також сказав президент.

Експедиція Сирського на фронт

Наприкінці лютого головком Сирський виїхав на ревізію на фронт, зокрема на Авдіївське та Курахівське напрямки. Під час поїздки по частинах Сирський виявив прорахунки командирів в обороні.

Як зазначив Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України, його основне завдання – ефективне застосування бойових можливостей озброєння та техніки, а також утримання позицій і відновлення втрачених позицій.

Крім того, сьогодні Сирський анонсував кадрові зміни серед командирів окремих бойових бригад з метою захисту життя та здоров’я українських військових.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Найважливіші новини вечора 3 березня 2024, ТСН – читайте добірку онлайн – Україна
Следующий Шойга нарахував 38 БПЛА, нібито збитих над Кримом

Нет комментариев

Оставить комментарий