Скандал ТЦК на Закарпатті – жінка вже заперечує застосування сили – Україна


Жінка, яка звинуватила ТКС у викраденні людини на блокпосту, вибачилася за свої емоції.

Молода жінка, яка звинуватила працівників Чустського ТЦК у викраденні її чоловіка, записала нове відеозвернення, в якому вибачається за свою емоційність і запевняє, що працівники ТЦК не застосовували силу до її чоловіка.

Пов’язані відео опубліковано Закарпатський журналіст Віталій Глагола у своєму Telegram-каналі.

Судячи з інтер’єру кімнати, під час зйомки другого відео жінка перебувала в якійсь державній установі. Коли він просить вибачення у ЗСУ та КТК, то, згадавши військкомат, рухає головою ніби у бік співрозмовників.

На цьому записі жінка розповідає, що коли записувала перше відео 4 січня, була у стані емоційного стресу. Вона стверджує, що до її чоловіка ніхто не застосовував силу.

Користувачі соцмереж припускають, що жінку, можливо, змусили записати друге відео. Також зазначають, що на першому відео жінка розмовляла російською, а на другому українською.

Народний депутат Георгій Мазурашу, який раніше анонсував цю ситуацію, заявив вінщо чоловіка жінки відпустили, надіславши повістку за місцем проживання. Разом із сім’єю він виїхав з полігону в Рівненській області до міста Дніпро, куди його негайно направили закарпатські «військкоми».

Нагадаємо, раніше нардеп від Слуги народу Георгій Мазураш повідомляв, що на Закарпатті працівники Територіального центру комплектування та соціальної допомоги (ТЦЗ та СП) викрали водія – силоміць витягли чоловіка вийшли з автомобіля на блокпосту та відвезли його до ЦСЗК м. Хуст. На трасі в селі Міжгір’я залишилися його дружина з дитиною.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая «Плати або служи»: що відомо про нові скандальні пропозиції щодо бронювання військових
Следующий Дитячі шапки оптом від виробника Talvi

Нет комментариев

Оставить комментарий