SOCAR, MONATIK та Благодійний фонд «Wspierasz» оголошують збір коштів на психосоціальну допомогу дітям Новини компанії


Сьогодні на станціях SOCAR стартував благодійний проект «Обійми свої крила» спільно з MONATIK і благодійним фондом «Твоя опора». У рамках проекту збиратимуть кошти для Центру психічної допомоги сім’ї «Твоя опора» шляхом продажу спеціальних кухлів та благодійних листівок.

Ви також можете долучитися до проекту, зробивши пожертву на благодійність додаток SOCAR.

Після окупації на Бучанщину повернулися місцеві жителі, а з територій, де велися активні бойові дії, прибули внутрішньо переміщені особи. Нині в цьому районі зареєстровано понад 100 тисяч дітей – тих, хто пережив окупацію, або тих, хто повернувся після евакуації.

Діти – найбільш незахищена категорія українців серед тих, хто пережив лихоліття війни. А тепер і вони підпадають під його негативний вплив. Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР), тривога, депресія, відчуженість, труднощі у налагодженні соціальних контактів – цими та іншими розладами займається Центр психологічної допомоги сім’ї «Твоя опора». Тут допомагають дітям та їхнім родинам подолати психологічні наслідки війни, зміцнити психічну стійкість та жити повноцінним життям.

«Є так багато дітей, які втратили мирне дитинство, які через те, що вони пережили, втратили здатність мріяти, відчувати себе в безпеці та знаходити нових друзів. Але ми можемо допомогти їм повернутися до гідного життя. Тому ми вирішили створити спільний проект «Обійми свої крила» та оголосити збір для Центру психічного здоров’я сім’ї. Хочу висловити подяку фонду «Твоя опора» за співпрацю, яка надає таку необхідну сьогодні допомогу постраждалим. Ми також вдячні і дуже раді, що MONATIK приєднався до нашої кампанії, яка справді робить багато для українців у ці нелегкі часи, – каже Олена Осіпчук, PR-директор SOCAR Energy Ukraine.

«Разом із фондом «Твоя підтримка» ми маємо довгу історію допомоги українцям. З початком повномасштабної війни ми зосередили свої зусилля на допомозі дітям та родинам на окупованих та прифронтових територіях. Тому ми вирішили об’єднати зусилля та створити проект «Обійми свої крила», метою якого буде збір коштів на психосоціальну допомогу дітям. З невимовним натхненням я розробила дизайн кухлів і листівок, яким можна «подарувати життя» (паперові листівки можна посадити і з них народиться нове життя). Я вдячний SOCAR за те, що стала партнером цієї спільної ініціативи. Разом ми зможемо зібрати ще більшу суму для майбутніх поколінь», – каже MONATIK.

«Здорові та щасливі діти – наша надія і майбутнє. Тому зараз так важливо подбати про їх психічне здоров’я. Ми вдячні нашим партнерам SOCAR та АЗС MONATIK за підтримку українців у цей важкий час та активну участь у допомозі нашим бенефіціарам. Це неймовірно круто, коли об’єднуються знаменитості, бізнес і благодійники – ми зміцнюємо один одного і разом можемо зробити набагато більше добрих справ. Кожного разу я надзвичайно радий таким ініціативам співпраці. А тепер завдяки проекту «Обійми свої крила» ми допоможемо ще більшій кількості дітей. Тож запрошую насолодитися улюбленими напоями у благодійних чашках із ковтком та долучитися до великої доброї справи», – зазначає засновник та генеральний директор Благодійного фонду «Wspierasz» Валерія Татарчук.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський заявив, що Британія дозволила Україні атакувати військові цілі в Росії
Следующий Зеленський прибув до Катару 5 червня – що робитиме президент?

Нет комментариев

Оставить комментарий