Сьогодні світ відзначає Міжнародний день прав людини. 73 роки тому Генеральна Ас… | АЛИБИ


Сьогодні світ відзначає Міжнародний день прав людини. 73 роки тому Генеральна Асамблея ООН ухвалила один із найважливіших та найочікуваніших на той час документів для всього людства – Загальну декларацію прав людини. У ній проголошені невід’ємні права кожного, незалежно від раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних чи інших переконань, національного чи соціального походження, майнового чи іншого становища.

Український народ переконливо довів свою приналежність до великої сім’ї вільних націй, де права людини є основоположною цінністю.

Реклама: Как провести изучение казахского языка в Украине..

Та з початком збройної агресії Російської Федерації проти України проблема захисту прав і свобод людини постала особливо гостро. У тимчасово окупованому Криму та на окупованій частині Донецької й Луганської областей відбуваються постійні обшуки, арешти, тортури, виносяться безпідставні вироки судів. Окупаційна влада зухвало порушує права та свободи громадян України.

Президент Володимир Зеленський і його команда роблять усе, щоб повернути українські території й забезпечити їхнім мешканцям належне дотримання прав і свобод. Україна щиро сподівається на підтримку та допомогу міжнародних організацій у цьому питанні.

Цьогоріч Глава держави підписав Національну стратегію у сфері прав людини. На переконання Президента, реалізація цього стратегічного документа, консолідація активної громадськості довкола виконання його положень сприятиме посиленню дотримання прав людини в Україні.

Источник

Автор публикации

не в сети 4 недели

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3214Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Президент України Володимир Зеленський і його дружина Олена відвідали урочисто... | АЛИБИ
Следующий Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом ... | АЛИБИ

Нет комментариев

Оставить комментарий