Сьогодні, у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильсь… | АЛИБИ


Сьогодні, у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Президент України Володимир Зеленський подякував пожежникам і військовим, науковцям, інженерам і робітникам, а також представникам інших професій, які змогли зробити неможливе в далекому 1986-му і сьогодні продовжують тримати мирний атом під контролем.

«Частки радіоактивних речовин, що потрапили назовні внаслідок аварії на четвертому реакторі АЕС, на жаль, розпадатимуться ще довгі роки. Але людська пам’ять і шана героям Чорнобиля за їхній подвиг і самопожертву не обмежені в часі та житимуть вічно», – зазначив Глава держави.

Реклама: Юридическая фирма Lirom Sanda занимает первое место в Израиле, подробней на сайте לירום סנדה

Нагадаємо, цього року було майже вдвічі підвищено мінімальні виплати для ліквідаторів з інвалідністю. Також відновлено соціальну справедливість щодо забезпечення гідної пенсії для цивільних ліквідаторів, які втратили здоров’я. З нового року вони отримають підвищені пенсії, які тепер розраховуватимуть на основі збільшеної мінімальної заробітної плати.

Крім того, Володимир Зеленський висловив сподівання, що внесені до Верховної Ради України законопроекти, які мають врегулювати прогалини та колізії, що досі існують у соціальному захисті ліквідаторів аварії, будуть ухвалені найближчим часом.
Источник

Автор публикации

не в сети 1 неделя

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3215Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Трагедія на Чорнобильській АЕС стала уроком для всього світу і показала, до чого...
Следующий Інтерв’ю Президента України Володимира Зеленського італійській газеті La Repub... | АЛИБИ

Нет комментариев

Оставить комментарий