Соцдопомога і як її отримати |


Дніпропетровщина отримала понад 625 млн грн на виплату державної допомоги за березень та оплату пільг та субсидій за лютий. Ці кошти повністю покривають потреби області. Вже за три дні гроші почнуть перераховуватись громадянам.

«Впродовж лютого органи соцзахисту населення Дніпропетровщини здійснили виплати всіх напрямів допомоги сім‘ям з дітьми, адресної допомоги для покриття витрат на проживання, пільг та субсидій, надали компенсації постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи. В березні коштами будуть забезпечені майже 60 тисяч родин, в яких виховуються діти до 3 років, 10 тисяч малозабезпечених сімей, 30 тисяч осіб з інвалідністю, 7 тисяч матерів-одиначок, 12.5 тисяч багатодітних родин, а також майже 5 тисяч опікунів дітей-сиріт та тих, хто був позбавлений батьківського піклування», — розповіла Ольга Горб, заступниця голови Дніпро ОДА.

Органи соціального захисту населення області нині працюють в штатному. В залежності від стану бойових дій, дати виплат цього місяця можуть бути перенесенні, однак кошти громадянам обов‘язково будуть видані.

«У разі виїзду з фактичного місця проживання, виплати можна отримати, зателефонувавши до контакт-центру Укрпошти (тел. 0800300545) або до Пенсійного фонду. Закликаю кожного, поруч із ким живе людина з інвалідністю чи особа похилого віку, проявити небайдужість: зайти у гості, допомогти купити продукти, спитати чим ви можете допомогти», — сказала Ольга Горб.

20220304175325_IMG_6446

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Автор публикации

Комментарии: 1Публикации: 3211Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Коментар голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука щодо ситуації в області станом на ранок 3 березня |
Следующий Увага інсулінозалежним людям! |

Нет комментариев

Оставить комментарий