Співачка та блогерка з Москви приїхала в Карпати: чим це для неї закінчилося (фото)


Про своє перебування на карпатському курорті повідомила сама Аліна Маслова у відповідному дописі в соціальній мережі Instagram.

Наприкінці грудня московська співачка та блогер Аліна Маслова приїхала на закарпатський курорт Драгобрат і планувала зустріти тут Новий рік. Однак після спілкування з представниками СБУ росіянка була змушена змінити свої плани.

як повідомили У своєму Telegram-каналі закарпатський журналіст Віталій Глагола після профілактичної бесіди з росіянкою вирішив видворити її з України.

Про своє перебування в Карпатах повідомила сама Аліна Маслова у відповідному дописі в соціальній мережі Instagram.

Очікуючи хвилі негативних коментарів, Маслова поспішила виправдатися, заявивши, що вона на третину українка, на третину росіянка і ще на третину молдованка. При цьому Аліна не може називати речі своїми іменами, тому війну, розпочату РФ, називає «політичними діями».

Запис Аліни Маслової в Instagram про приїзд в Карпати / Фото. Віталій Глагола

«Я вивчив українську, молдовську та російську мови. Я люблю Україну і Росію. Але я родом з Молдови, маю багато друзів в обох країнах. І заради політичної діяльності я не хочу поділяти цю любов, мені щиро шкода постраждалих, на початку всієї цієї історії я допомагав біженцям, але ніколи не ставав на чиюсь сторону. Я спокійна людина», – зазначив блогер.

На записі, який журналіст поширив під час спілкування з представниками СБУ, Маслова визнає, що не підтримує російську агресію проти України.

«Я розумію, що відбувається в Україні. Я знаю, що це почала Росія. Я не підтримую все це», – сказала вона.

Попри її виправдання та вибачення, правоохоронці вирішили видворити Маслову з України. Завтра співачка має покинути заклад.

Представники СБУ сподіваються, що цей інцидент нагадає всім іншим публічним діячам, наскільки важливо всебічно обговорювати свої погляди, особливо в контексті гостинності до інших країн.

Хто така Аліна Маслова

Аліна Маслова – російський блогер і співачка з Молдови. Вона стала популярною завдяки репортажам про своє особисте життя. Дівчина завагітніла в 16 років, батьки змусили її вийти заміж за батька дитини, який був на два роки старший. У пари народилася дочка Емілі.

Зараз 23-річна інфлюенсер живе в Росії, де записує пісні і досі веде свій блог. За нею стежать приблизно 175 000 підписників в Instagram.

Нагадаємо, у Росії депутат Держдуми Андрій Гурульов заявив, що окупантам варто готуватися до бойових дій у Карпатах.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая коротко, мудро, для друзів і рідних - Україна
Следующий що кажуть у Держприкордонслужбі – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий