Співпраця з представником білоруської спільноти БО “Наш дім”: круглий стіл у Львові


Співпраця з представником білоруської спільноти БО “Наш дім”: круглий стіл у Львові

Круглий стіл з представником білоруської спільноти, керівником БО “Наш дім” Олексієм Франкевичем щодо правової допомоги громадянам Білорусі, які проживають на Львівщині відбувся у Львівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Захід мав на меті покращання доступу до безоплатної правової допомоги громадянам Білорусі, що проживають у Львівській області та біженцям.

Серед порушених питань – організація правової допомоги громадянам Білорусі, які проживають на Львівщині; присвоєння статусу біженців та видача посвідок на тимчасове проживання.

Участь у заході взяли: Уляна Стефак, директорка Львівського місцевого центру з надання БВПД, Віра Іськович, заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області, регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській області Руслан Клапчук, заступниця директора Львівського місцевого центру Христина Гаталяк та адвокат Остап Тимчій.

Нагадаємо, Львівський місцевий центр з надання БВПД (вул. Винниченка, 30, м. Львів) працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00. Щоб записатися на прийом, телефонуйте: (032) 255 65 71 або пишіть на пошту lviv2.lviv@legalaid.lviv.ua.


ДЖЕРЕЛО (ОФІЦІЙНО): ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА РАДА, посилання: oblrada.dp.gov.ua..

Предыдущая Президент Владимир Зеленский вручил ордена «Золотая Звезда»
Следующий Про дотримання права осіб на БПД: особливості роботи з підрозділами Національної поліції на Прикарпатті

Нет комментариев

Оставить комментарий