США підтримають бюджет України – Reuters – Гроші


Міністр фінансів США заявив, що Вашингтон підтримає бюджет України.

Міністр фінансів США 23 січня Джанет Єллен запевнила прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, що адміністрація Байдена має намір надати Києву $11,8 млрд бюджетної підтримки в рамках його запиту на додаткові кошти від США.

Про те, що я пишу Reuters.

У заяві, опублікованій після онлайн-зустрічі двох чиновників, Міністерство фінансів США стверджує, що Єллен «підкреслила важливість того, щоб Конгрес вжив заходів для надання фінансової підтримки Україні якомога швидше».

Бюджетний запит адміністрації Байдена для України на ще 61 мільярд доларів, включаючи бюджетну підтримку та 30 мільярдів доларів для Міністерства оборони на постачання Україні зброї та іншої підтримки, протягом кількох місяців очікує на розгляд у Конгресі, оскільки республіканці вимагають, щоб він був поєднаний із змінами, спрямованими на посилення контроль безпеки на американсько-мексиканському кордоні.

Захід також передбачає 14 мільярдів доларів допомоги Ізраїлю. Минулого тижня Конгрес прийняв тимчасовий захід, спрямований на збереження фінансування урядових установ США.

Міністерство фінансів заявило, що лідерство США у наданні прямої бюджетної підтримки Україні підштовхне інших донорів, які, як очікується, покриють приблизно три чверті потреб України у зовнішньому фінансуванні в 2024 році, підтримуючи ключові заходи уряду, включаючи лікарні, школи та служби екстреної допомоги.

«Фінансова підтримка України залишається нерозривно пов’язаною з її успіхом на полі бою», — заявили в Мінфіні.

Там також додали, що фінансова підтримка України свідчить про рішучість США та їх союзників захищати територіальний суверенітет і свободу демократичних країн.

«Надання фінансової підтримки Україні допоможе їй виграти війну та просувати інтереси національної безпеки США в глобальному масштабі», – додали у відомстві.

Нагадаємо вам про це Остін закликав союзників надати Україні більше систем ППО.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Міжнародні договори: специфічність перекладу легальних текстів
Следующий Зеленський сподівається, що навесні відбудеться міжурядова конференція щодо вступу України до ЄС

Нет комментариев

Оставить комментарий