США та ЄС почали зміцнювати позиції України перед можливими переговорами з РФ – 1+1, новини ТСН – Україна


Видання зазначає, що США та ЄС хочуть посилити оборону України та почати переговори з РФ.

Сполучені Штати почали змінювати свою стратегію підтримки України і зміщують акцент із повної поразки Москви на покращення позиції Києва з метою здійснення переговори.

Про це повідомляє видання політика.

У Білому домі та Міністерстві оборони США заявляють, що не змінили свого підходу до війни в Україні, але в той же час американські та європейські чиновники, за даними видання, обговорюють переведення ЗСУ з “невдалого контрнаступ» до зміцнення оборонних позицій на сході. Україна.

Представник президента США та європейський дипломат сказав, що зусилля включають зміцнення систем протиповітряної оборони, будівництво укріплень і протитанкових загороджень і ровів уздовж північного кордону України з Білоруссю.

Крім того, США зосереджуються на збільшенні виробництва зброї в самій Україні. Усі ці зусилля спрямовані на зміцнення позицій України у «будь-яких майбутніх переговорах», оскільки «єдиний спосіб остаточно припинити війну — це переговори», — зазначило джерело.

Сполучені Штати хочуть, щоб Україна мала сильну переговорну позицію, але водночас поки не планують жодних переговорів з агресорами.

У свою чергу європейський дипломат заявив журналістам, що Євросоюз також погрожує прискорити членство України в НАТО, щоб «поставити українців у кращу позицію для переговорів» з Росією.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що секретар РНБО Олексій Данілов назвав справжню причину “натяків” Путіна про переговори.

Більш того, ми повідомляли про це раніше Міністр оборони Італії закликає до переговорів про припинення війни в Україні.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Голови Рівненської та Донецької облдержадміністрацій Зеленський призначив 28 грудня
Следующий Страх мобілізації можна подолати: для цього потрібне пояснення психолога

Нет комментариев

Оставить комментарий