Там житимуть селяни з РФ: демограф вказав місто, в якому після окупації може не залишитися українців


Демограф вважає, що селяни РФ є населенням, лояльним до Путіна.

Заступник директора з наукової роботи Інституту демографії та проблем якості життя НАН України Олександр Гладун вважає, що після захоплення території Росія почне заселяти Україну росіянами. Він зазначив, що першим містом, яке окупанти «звільнять» від українців, буде Київ. Замість місцевих терористи почнуть звозити туди селян з Росії.

Про це він сказав в інтерв’ю ТСН.ua.

Олександр Гладун зазначив, що після окупації України окупанти почнуть змінювати населення Києва.

«У разі окупації вони спочатку заселять Київ. Це необхідно для повного контролю над столицею. А саме через людей, які позитивно ставляться до своєї влади та правителя. Якщо вони відберуть росіян із села і переселять їх до Києва, то їхній рівень життя автоматично значно підвищиться. Тому вони будуть позитивно ставитися до Путіна і РФ. І тоді місто стане підконтрольною територією російського диктатора. Військове захоплення – це одне, а інше – мати населення, лояльне новому уряду. Без лояльного населення їм буде важко навіть утримувати армію тут», – пояснив демограф.

Детальніше читайте в матеріалі: Що буде з населенням України, якщо війна триватиме до 2026 року: вчений шокував своїм прогнозом

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський визначив завдання ЗСУ на сході Чорного моря
Следующий де саме і в чому причина, новини 1+1 - ТСН Ексклюзив

Нет комментариев

Оставить комментарий