Товаришка Аксьонова готує дітей у Криму до війни з Україною: СБУ запідозрила її


Зрадник очолює створений окупантами центр військово-патріотичного виховання «Авангард», де російські інструктори навчають тактиці ведення бою місцевих учнів 9-11 класів.

Колега Ані Григорян публічно закликає кримських школярів готуватися до війни з Україною і вступати в російські військові училища. СБУ оголосила про підозру т.в.о «заступник» голови окупаційного «Кримського комітету молодіжної політики».

Про те, що повідомили у четвер, 4 січня, повідомляє прес-служба СБУ.

Ані Григорян була призначена на цю посаду в окупаційній адміністрації під особистим патронатом гауляйтера Криму Сергія Аксьонова в листопаді 2022 року у зв’язку з масовим нав’язуванням кремлівської пропаганди молоді.

Заклики Григоряна до кримських школярів вступати до російських військових шкіл і готуватися до війни лунали, зокрема, під час шкільних зборів у Форосі восени 2023 року. Він також очолює створений окупантами військово-патріотичний центр «Авангарда», де російські інструктори навчають місцевих учнів 9-11 класів тактиці ведення бою та проводять з дітьми заняття зі стрільби з різних видів вогнепальної зброї.

«Крім військового «курсу», у студентів проводиться ідеологічна «обробка» для формування ворожого ставлення до нашої держави та підготовки до участі у бойових діях проти ЗСУ. З метою примусового залучення дітей до Авангарди колабораціоніст віддає прямі накази директорам шкіл та відповідним чином співпрацює з батьками», – йдеться у повідомленні.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ заочно повідомили Ані Григоряне про підозру за ч. 5 ст. 111-1 КК України (спільницька діяльність, добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або розпорядчих функцій у незаконних органах влади, утворених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держава-агресор).

Оскільки обвинувачена перебуває на тимчасово окупованій території України, проводяться комплексні заходи щодо притягнення її до відповідальності за злочини проти нашої держави.

Нагадаємо, голову окупаційної адміністрації РФ у тимчасово окупованому Донецьку Дениса Пушиліна заочно засудили до 15 років позбавлення волі. Якщо його заарештують, він відбуватиме покарання.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Як змінилися ціни за рік – різне
Следующий Як досягти балансу сил на війні: прем'єр-міністр Італії дав вичерпну відповідь

Нет комментариев

Оставить комментарий