«Це найкращий варіант»: військовий експерт вказав перспективний напрямок наступу ЗСУ


Роман Світан розповів, на якій ділянці фронту ЗСУ можуть наступати на окупантів.

Роман Світан, льотчик-інструктор, полковник запасу ЗСУ та військовий експерт, вважає, що українська армія має непогані перспективи на Лівобережжі. Херсонська обл і може відкинути окупаційну армію РФ з цього напрямку.

Ось про що він говорить він сказав в інтерв’ю OBOZ.UA.

“Що стосується лівого берега, то наша робота тут дуже перспективна. Скажу більше: це, мабуть, єдиний перспективний напрямок на даний момент з того, що у нас залишилося. Оскільки схід забитий російськими військами, які йдуть на Донецьк, пагорб – просто нереально. Запорізький напрямок перекопаний і закопаний, там оборона 5-7 рядів, це дуже складно. Але в бік Херсона лівий берег легше”, – пояснив він.

Як зазначив Світан, окупанти розуміли перспективи наступу ЗСУ на лівий берег Дніпра в Херсонській області і тому підірвали дамбу Каховської ГЕС – щоб її заблокувати. напрямок перспективний для нас, але дуже незручний для росіян.

“Це дійсно найкращий варіант – розширити плацдарми на лівому березі, потім ці плацдарми треба перевести з тактичних в оперативні, а потім стратегічне завдання буде йти на Крим. З усіх варіантів, які у нас є, крім оборони, Це найоптимальніший варіант для наступу, але якщо ми переходимо повністю в оборону, то треба тримати правий берег, тут питань немає», – підсумував військовий експерт.

Нагадаємо вам про це Командувач “Азова” Прокопенко закликав українців зняти рожеві окуляри і заявив, що “ця війна триватиме довго”.

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая ТСН.19:30 – пряма онлайн-трансляція підсумкового вечірнього випуску новин за 18 грудня
Следующий Біля Кринок росіяни перекидають бронетехніку, щоб витіснити ЗСУ – ІСВ

Нет комментариев

Оставить комментарий