У 2024 році коронавірусна інфекція може отримати новий штам: людство має до цього готуватися


Чим частіше коронавірус циркулює по світу, тим більше у нього можливостей мутувати.

У 2024 році коронавірусна інфекція продовжить поширюватися світом. Коронавірус тут, щоб залишитися, тому лікарі закликають громадськість готуватися до нових штамів.

Про те, що ми говоримо про у публікації AARP.

Як зазначалося, Очікується, що наступного року з’являться нові штами вірусу Covid-19. У перші роки коронавірус отримав варіанти Альфа, Бета, Дельта та Омікрон.

«Єдина постійна у всій цій справі — це постійні зміни. Тому люди повинні очікувати, що вірус продовжить розвиватися », – сказав Зіяд Аль-Алі, доктор медичних наук, дослідник COVID-19.

За його словами, мутації вірусу відбуваються постійно, тому лікарям доведеться змінювати вакцини та адаптувати їх до нових штамів.

«Я стурбований тим, що якщо вони підуть в іншому напрямку і поточні вакцини застаріють, нам доведеться розробити нові, або наші нинішні рятівні противірусні препарати застаріють і нам доведеться розробляти нові», — сказав Аль- сказав Алі.

На цьому наголошували й науковці Чим більше вірус циркулює по світу, тим більше у нього можливостей мутувати.

«Коли люди захищають себе від Covid-19, це допомагає запобігти появі нових варіантів. Кожен новий випадок — це шанс для появи нового штаму», — сказала експерт із охорони здоров’я Джоді Гест.

Нагадаємо, з початку епідемії в Україні коронавірусом заразилися вже 1,3 млн громадян.

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая президент відповів, чи має намір звільнити Залужного - Україна
Следующий Різка реакція Зеленського - ТСН, новини 1+1 - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий