У брата Медведчука забрали завод – ТСН, новини 1+1 – Україна


Майно буде передано в державне управління.

Цегельня у Львівській області вартістю понад 5 мільйонів доларів, кінцевими власниками якої є брати Медведчук і Козак, перейде під контроль держави.

Про це в Telegram звіти GBR.

«Компанія роками ухилялася від сплати податків, а виручені кошти спрямовувалися на фінансування збройної агресії Росії проти України», – йдеться у повідомленні.

Днями ДБР спільно з СБУ скерували підозри фігурантам слідства.

У державну власність також перейдуть інші активи підприємства: чотири автомобілі підвищеної прохідності, два екскаватори, трактор, навантажувачі, земельні ділянки загальною площею понад 10 га, нежитлові приміщення площею понад 31 тис. м2. . квадратних метрів.

Нагадаємо, у червні минулого року ДБР передало Збройним силам України арештований автопарк компанії вартістю понад 1 млн доларів.

Крім того, накладено арешт на майно братів Медведчука та Козака, яке фігуранти встигли передати своїм родичам або фігурантам.

Зокрема, у квітні 2022 року брат Тараса Козака, дізнавшись, що ДБР проводить розслідування, уклав 30 договорів купівлі-продажу та чотири договори дарування нерухомого майна на суму 3,5 млн доларів. Він подарував матері чотири квартири в Києві, квартиру у Львові та будинок у Самборській області, а також дві земельні ділянки площею майже 0,5 га.

Звичайна дружина брата Козака стала власницею двох квартир, двох паркомісць та нежитлових приміщень у Львові. Ще три будинки у Львові та три земельні ділянки стали власністю наближених. Триває процедура передачі вказаного майна АРіМР.

Нагадаємо, СБУ затримала Медведчука 12 квітня 2022 року.

22 вересня 2022 року стало відомо, що Україна повернула з російського полону 215 захисників, з яких 188 захищали Маріуполь, 108 – бійці «Азову». П’ятьох командирів гарнізону “Азовсталі” обміняли на 55 російських військових. В обмін на інших бойовиків Україна віддала росіянам Медведчука.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Британська розвідка оцінила наслідки – Україна
Следующий Зеленський анонсував підготовку нових рішень для захисту українців

Нет комментариев

Оставить комментарий