У Чорнобильському заповіднику помітили звіра, неприродного для цієї місцевості: фото


Єнот уссурійський, або єнотовидний собака належить до тих тварин, які залягають у зимову сплячку, але цей чомусь прокинувся.

У Чорнобильському заповіднику Київщині помітили звіра, неприродного для цієї місцевості, – це єнот уссурійський, або єнотовидний собака.

Про це повідомив Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник та оприлюднив фото милої тварини.

У Заповіднику розповіли, що єнот уссурійський, або єнотовидний собака належать до тих тварин, які залягають у зимову сплячку. Вони вистилають нору сухою травою та мохом, а восени активно харчуються, іноді додаючи у вазі вдвічі.

Проте сон у єнота уссурійського – неглибокий. Він може часто прокидатися, а під час відлиги навіть виходити на пошуки їжі.

“Чому не спить тварина, яку сфотографували співробітники Заповідника? Цьому може бути кілька причин: хвороба, недостатній запас підшкірного жиру, втеча від сильнішого хижака”, – припустили співробітники Чорнобильського заповідника.

Єнот є мисливським видом ссавців. Чисельність виду в Україні становить близько 10 тисяч особин та має тенденцію до збільшення. Однак слід пам’ятати, що єноти часто бувають заражені на сказ, тому поводитися з ними слід обережно.

Нагадаємо, вже кілька років поспіль співробітники Чорнобильського заповідника спостерігають за дивним, як на думку пересічного обивателя, феноменом: стадом диких корів, які чудово почуваються в зоні відчуження в будь-який час року.

Читайте також:


Источник: ТСН.ua

Предыдущая У Севастополі партизани засвітили кораблі РФ та територію ФСБ.
Следующий Боєць РДК "Івар", який воює на боці України: "Зміни в Росії можуть статися лише в одному випадку"

Нет комментариев

Оставить комментарий