У Державному бюро розслідувань повідомили, як просувається розслідування – новини 1+1 – Україна


Тетяна Сап’ян зазначила, що у справі військовослужбовця Борисова розслідування просувалося б набагато швидше, якби він визнав свою провину.

У Державному бюро розслідувань повідомили подробиці справи військові комісари– корумповані чиновники.

Як просувається розслідування, 22 грудня в телемарафоні розповіла радник DBI з комунікацій Тетяна Сап’ян.

“Військового комісара Одеси підозрюють у незаконному збагаченні. Коли ми говоримо про незаконне збагачення, то йдеться про великі суми. Як показало слідство, майно, зареєстроване на його ім’я, також знаходиться безпосередньо на території України, але й вони знайшли майно за кордоном, зокрема в Іспанії. Нам довелося наполегливо працювати та присвятити деякий час, щоб надати матеріали іспанській поліції, яка дозволила нам проводити обшуки, особливо в цих об’єктах, і під час обшуків вони знайшли підтверджуючі документи. Я хотів би нагадаю, що нерухомість дуже дорога, понад Віллу придбала мати підозрюваного за 4 мільйони злотих у грудні 2022 року, а в лютому 2023 року військовий комісар з дружиною також придбали офісне приміщення, додала вона .

Зокрема, за матеріалами ДБР Іспанія наклала арешт на це майно, що, за словами Сап’яни, дозволяє продовжувати досудове розслідування.

“Тут важливу роль відіграє поведінка підозрюваного. Наразі, наскільки мені відомо, він не співпрацює зі слідством. Розслідування пішло б набагато швидше, якби він визнав свою провину. Але зараз все відбувається в межах, визначених українським законодавством. .Ми сподіваємося, що наступний рік принесе конкретні результати», – зазначила вона.

Згадав радник з комунікацій ДБР і керівників Рівненського обласного та районного ТЦК, виявилося, що у них одна підозра – зловживання владою під час воєнного стану.

“Під час слідства було встановлено, що керівник Рівненського обласного ТЦК має активи на 52 млн грн. Рівень його доходів не відповідав рівню його статків. Це будинок у селі Поляниця поблизу Буковеля, вул. Це дача під Яремче, будівництво котеджу під Буковелем та інші об’єкти, все це забрали», – зазначила вона.

Сап’ян нагадав, що цього тижня Державне бюро розслідувань повідомило про передачу державі активів на загальну суму 52 млн грн.

Нагадаємо вам про це В Іспанії знайшли скарби військового комісара Борисова. Тепер на все майно військового комісара та все, чим він щедро дарував своїх близьких, наклали арешт.

▶ Переглянути фільм можна на YouTube-каналі ТСН за посиланням «Мама любить космос!» В Іспанії знайшли скарби військового комісара Борисова! ЦЕ ШОК!».

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Росіяни везуть українських дітей до Москви: яка мета ворога
Следующий Байден підписав рекордний оборонний бюджет США для України в $300 млн – Політика

Нет комментариев

Оставить комментарий