У Держдепартаменті США відповіли, чи допоможуть Україні повернути чоловіків з-за кордону


Даніель Айзек зазначив, що доля українських громадян – це насамперед його справа, і додав, що українська влада “має діяти обережно в цьому питанні”.

Телефонували з Держдепу США призупинення консульських послуг за кордоном «складне питання» для українських чоловіків мобілізаційного віку.

Про те, що заявив він офіційний представник американського дипломатичного відомства в Брюсселі Деніел Ісаак у коментарі Радіо Свобода.

«Це складне питання, зрозуміло, що робити, особливо з чоловіками, які зараз перебувають за межами України, але українська влада має право визначати свою політику. Досі немає рішення чи позиції уряду США щодо того, допомагати чи ні Україні в цій сфері», – відповів речник Держдепартаменту на запитання, чи допоможуть Сполучені Штати Україні повернути чоловіків додому.

Сайзек також додала, що доля українських громадян – це насамперед її справа, і зауважила, що українська влада повинна “діти акуратно в цьому питанні”.

«Очевидно, що Збройним силам України потрібні люди, щоб захищати країну… Це складне питання, і важко сказати, що це важливо, щоб Європа, а певною мірою і США», – привітав українців. , які вирішили, що вони та їхні родини мають залишити Україну, і це був ще один важливий елемент європейської підтримки, наприклад, це правильно, що український уряд має інтенсивно та серйозно розслідувати ситуацію.

Нагадаємо, нещодавно Міністерство закордонних справ України призупинило виконання своїх обов’язків надання консульських послуг військовослужбовцямпроживання за кордоном, крім оформлення документів щодо повернення в Україну.

А вже 24 квітня Кабінет міністрів вніс зміни, згідно з якими заборона висилання паспортів за кордон. Призовники можуть отримати їх лише на території України. Тоді в МЗС уточнили, що заборона на отримання закордонних паспортів стосується лише держпідприємства “Документ”.

Читайте найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський сказав, коли може початися шлях до миру в Україні
Следующий Зеленський розкрив деталі угоди про гарантії безпеки між Україною та США

Нет комментариев

Оставить комментарий