У Дніпрі презентували книгу «Планета А» 12-річного Максима Бровченка


 

 

Книга Максима Бровченка – фантастична. У ній юний автор розповідає про мешканців планети у сузір’ї Центавра, описуючи світ людей з аутизмом, бо й сам має такий розлад. У героїв книги немає імен, вони телепати і не дивляться один одному в очі.

 

«Це книга про уявну планету, на якій живуть надрозумні істоти. Зовні вони дуже схожі на землян, лише відрізняються особливою будовою мозку», – поділився Максим Бровченко.

 

Хлопець сам ілюстрував книгу, адже передусім він малює. Більше того – став відомим та мав кілька персональних виставок саме завдяки своїм картинам на космічну тематику, якою захоплюється.

 

Також на його творчість вплинула війна. Після повномасштабного вторгнення, він разом з мамою виїхав з тимчасово окупованого Бердянська у Запоріжжя. Макс намалював зруйновані Маріуполь, Харків, Оленівку, де у колонії загинули полонені бійці «Азову», українців, які стали янголами. Свої роботи він продає, аби допомагати ЗСУ. Йому вже вдалося перерахувати нашим оборонцям понад 60 тисяч гривень. За такі старання Максима нагородив Президент Володимир Зеленський.

Юного письменника та художника з презентацією книги привітала Лілія Гиренко – начальниця управління з питань культури та спорту Дніпропетровської обласної ради.

 

«Пишаємося нашими неймовірними дітьми! За ними – майбутнє України! Слід підтримувати їх, розвивати та сприяти їхнім талантам. Тож докладаємо задля цього усіх можливих зусиль. Бо креативна, освічена нація – фундамент успішної країни», – сказала Лілія Гиренко.

 

Бути добрим, людяним та співчутливим, бо найголовніше – це любов. Такі головні думки книги. Вона буде цікава всім, хто хоче зрозуміти, що відчувають люди з аутизмом. Максим продовжує писати. Тож далі буде.

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая Микола Лукашук привітав юристів з прийдешнім професійним святом.
Следующий Ще 19 підприємців з Дніпропетровщини отримають кошти на розвиток власної справи.

Нет комментариев

Оставить комментарий