У Дніпропетровській обласній раді відбулась нарада за участі керівників обласних і місцевих медичних закладів |


DOR 1366x768 1
DOR 1366x768 1

Захід пройшов у форматі онлайн-конференції. Головна тема – забезпечення лікарень усіма необхідними медикаментами та витратними матеріалами.

«Для нас дуже важливо, аби у кожному районі, у кожному місті люди отримували оперативну і повну медичну допомогу. Щоб завжди були запаси усього необхідного. Особливо на тих територіях, де часто відбуваються обстріли», – зазначила ініціаторка конференції, депутатка обласної ради та голова постійної комісії з питань здоров‘я, дитинства та материнства й радниця голови ДОР Аріна Пустова.

У конференції взяли участь представники адміністрацій 22 медичних закладів.
Серед них була і директорка Криворізького протитуберкульозного диспансеру Наталя Гранкіна:

«В області є запас всього необхідного. Ми отримуємо допомогу і від держави, і від закордонних партнерів за усіма запитами наших лікарень. Вже розподілено більше 250 тисяч тонн гуманітарної допомоги. Це витратні матеріали, розчини, медикаменти, ліжка, монітори, ШВЛ та багато іншого».

Усіх учасників конференції закликали не зволікати і вчасно забирати розподілені партії гуманітарної допомоги. Для кожної лікарні вони сформовані окремо згідно з наданими запитами.

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Вже кілька місяців триває проєкт «Книжки без кордонів», до реалізації якого долучилися десяки країн в різних куточках світу. |
Следующий 5 способов привлечь клиентов в ваш интернет-магазин

Нет комментариев

Оставить комментарий