У Києві комунальники зняли диких звірів, які приходять до годівниці: відео


Цікаво, що дорослі тварини пам’ятають, де їх раніше підгодовували, і приходять перевіряти, чи вчасно підкладають гостинці.

У Києві щорічно напередодні зими лісівники підгодовують диких тварин. Цього року встановили 38 спеціальних годівниць. Їх розміщують там, де є загроза виснаження запасів природних кормів та там, де зустрічаються масові переходи копитних тварин.

Про це повідомляє “Київзеленбуд”.

Цікаво, що дорослі тварини пам’ятають, де їх раніше підгодовували, і приходять перевіряти, чи вчасно підкладають гостинці.

Косуля, яка потрапила в об’єктив лісників / Фото: Дарницьке лісопаркове господарство

“Лісопаркові господарства ще в літній період заготовили сіно та близько 1500 одиниць кормових віників. Також виготовили солонці для мінерального підживлення лосів та косуль. Для птахів встановили годівниці, куди закладають злакові культури”, – пояснили у “Київзеленбуді”.

Столичні лісопаркові господарства, що входять до складу КО Київзеленбуд, облаштували та оновили 38 годівниць для диких звірів. Це необхідно, щоб розширити кормові бази тварин на зимовий період. Годівниці розташовані в місцях концентрації звірів, там де є загроза виснаження запасів природних кормів і там, де зустрічаються масові переходи копитних тварин. Лісопаркові господарства ще влітку заготовили сіно та близько 1500 одиниць кормових віників. Також виготовили солонці для мінерального підживлення лосів та козуль. ‍⬛Для птахів встановили годівниці, куди закладають злакові культури. ❗️Нагадаємо, у Києві продовжує діяти заборона на відвідування лісів як пішки, так і на транспортних засобах.

Опубліковано КО “Київзеленбуд” Середа, 13 грудня 2023 р.

Нагадаємо, у Чорнобильському заповіднику на Київщині помітили звіра, неприродного для цієї місцевості– це єнот уссурійський, або єнотовидний собака.

Читайте також:
Источник: ТСН.ua

Предыдущая Померів — про 100 днів на посаді голови Міноборони, новини 1+1 — Україна
Следующий На блокпосту здав місцевий: суддя з Маріуполя розповіла про полон і пропозиції зрадити Україну

Нет комментариев

Оставить комментарий