У Маріуполі тисячі людей зникли після фільтраційних заходів.


Окупанти в Маріуполі знесли колишнє приміщення поліції, де знаходився фільтраційний пункт та катівні.

В окупованому Маріуполі тисячі людей проходили через злочинну російську фільтрацію, доля більшості з них невідома. Щоб замістити сліди своїх злочинів, окупанти знесли будівлю райвідділу поліції, в якій знаходився пункт фільтрації та катівні.

Про це розповів у коментарі “24 канали” депутат Маріупольської міськради Дмитро Забавін.

“Дуже складно оцінити кількість людей, які не пройшли злочинну російську фільтрацію. На жаль, це тисячі людей, долі яких досі невідомі. Тобто це люди, які зникли безвісти. Швидше за все, більшість із них росіяни просто вбили”, – зазначив він. .

Читайте ведучі новини дня:

У колишньому приміщенні поліції росіяни відбирали телефони місцевих мешканців, розглядали татуювання, розпитували про родичів та близьких. Якщо з’являлися підозри, українських патріотів затримували та відправляли до фільтраційних таборів.

За словами Забавіна, допити та фільтраційні заходи, як і раніше, проводяться на блокпостах та вулицях. Якщо хтось виявляється “неблагонадійним”, у нього починаються проблеми.

“Злочини росіян, на жаль, скоюються по всьому місту та Маріупольському району – це справжній геноцид, який влаштовують окупанти”, – зазначив Забавін.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому Маріуполі російські загарбники демонтують будівлю, де були “головні” катівні в місті на проспекті Металургів.

Читайте також:


Источник: ТСН.ua

Предыдущая Зеленський зробив заяву про використання заморожених активів РФ для потреб України
Следующий Фінансова допомога від Заходу під загрозою — чи має Україна план Б — Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий