У місті Чоп на Закарпатті відкрили бюро правової допомоги


Чопське бюро правової допомоги Ужгородського місцевого центру стало четвертим в Ужгородському районі та 15-тим у Закарпатській області.

«Правові послуги стали ще ближчими до населення строкатих місцевих громад, у яких спільно проживають українці та угорці, роми та словаки, представники інших національностей. Усі вони отримали можливість на місці отримати якісну безоплатну первинну та вторинну правову допомогу, підвищити рівень правосвідомості та правової культури», — наголосив директор Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області Василь Попадинець.

Очолила Чопське бюро правової допомоги досвідчена юристка Марія Чайка, яка працює в системі БПД уже п’ять років.

«Чоп – це прикордонне містечко, тут розташовані дві військові частини, прикордонний загін, пункт тимчасового тримання для іноземців та осіб без громадянства, а також на його території проживає 387 учасників бойових дій. Тож ми готові до активної роботи», — розповіла Марія Чайка.

За словами директора Ужгородського місцевого центру з надання БВПД Михайла Давиденка, за 2021 рік до Ужгородського місцевого центру надійшло 232 звернення на вторинну правову допомогу від іноземців з пункту тимчасового тримання та осіб без громадянства. Тож відкриття нового бюро спростить доступ до правової допомоги, зокрема, і цим категоріям клієнтів системи БПД.


ДЖЕРЕЛО (ОФІЦІЙНО): ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА РАДА, посилання: oblrada.dp.gov.ua..

Предыдущая Протидія корупції – обов’язок свідомої людини
Следующий Желаю здоровья, уважаемые украинцы, украинки!

Нет комментариев

Оставить комментарий