У МЗС України з’явився незвичайний представник (відео)


Вікторія Ши заснована на реальній людині.

Міністерство закордонних справ України вперше в історії створило за допомогою технологій штучного інтелекту цифрове обличчя, яке офіційно коментує консульську інформацію для ЗМІ.

Про те, що повідомили у прес-службі МЗС.

Представник Міністерства закордонних справ з консульських питань Вікторія Ши створена на честь реальної людини – української співачки Розалі Номбре, яка погодилася виступити прототипом представника. Команда проекту зняла та оцифрувала його.

Консульський представник і її реальний прототип – це дві різні людини, і лише цифрова особа Вікторія Ши публікує офіційні зауваження від імені консульської служби МЗС, зазначили у відомстві.

«Моє ім’я символізує нашу головну мету – перемогу України, а моє прізвище символізує штучний інтелект, який мене створив. До моїх завдань входитиме надання громадськості достовірної та перевіреної інформації від Консульського департаменту МЗС України. Інформую журналістів про роботу консулів із захисту прав та інтересів громадян України за кордоном, реагування на інциденти чи надзвичайні ситуації та інші новини», – зазначила Вікторія Ши у вітальному відеозверненні.

Коментарі Вікторії Ши будуть розміщені на офіційних ресурсах МЗС України, на сайті та сторінках у соціальних мережах, а також будуть передані журналістам прес-службою МЗС.

«Використання цифрового обличчя, згенерованого штучним інтелектом, для консульських коментарів, насамперед, економить час і ресурси Міністерства закордонних справ. Справжні дипломати зможуть діяти ефективніше та зосередитись на інших завданнях, щоб допомогти громадянам», – заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Міністерство закордонних справ також забезпечило Вікторію Ши кількома рівнями захисту від цифрових підробок. Кожне оригінальне відео консульського представника містить QR-код, який посилається на текстову версію цього ж коментаря на офіційному сайті МЗС. Якщо такого QR-коду немає або ви переходите на інший сайт, відео не вважатиметься надійним.

НагадаємоУкраїна може атакувати завод у Татарстані за допомогою дронів зі штучним інтелектом.

Читайте найважливіші новини дня:
Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський зазначив, що укладені угоди про гарантії безпеки дуже допомогли Україні
Следующий воїн про його роботу в армійській приписці та призовній комісії

Нет комментариев

Оставить комментарий