У Полтавській області чоловік отримав повістку і почав пити: ухилявся від мобілізації?


На суді чоловік визнав свою вину та розкаявся.

У Полтавській області до 3 років позбавлення волі засуджено харків’янина, який отримав повістку та почав зловживати алкоголем та ухилятися від мобілізації.

Про це йдеться у вироку Пирятського районного суду Полтавської області.

За даними суду, харків’янин у Пирятині у червні 2023 року склав військовий іспит, який визнав його придатним за мобілізацією.

5 серпня 2023 року чоловік отримав повістку та мав з’явитися до призовної комісії 10 серпня, однак ухилявся від призову до армії.

На суді чоловік свою провину визнав. Він зазначив, що дійсно проходив військово-лікарську комісію, яка визнала його придатним до військової служби. Проте мобілізації уникнув, бо почав пити.

Суд визнав чоловіка винним за ст. 336 КК та призначив покарання у виді 3 років позбавлення волі.

«Обвинувачений вчинив умисний злочин невеликої тяжкості, який, однак, в очах громадян і суспільства створює негативне враження безладу та безкарності, особливо в період воєнного стану та мобілізації, запроваджених на всій території України, що свідчить про значну суспільну загрозу для сам злочин, тому суд дійшов висновку, що таке звільнення від покарання з випробувальним терміном не може перешкодити іншим особам вчиняти нові злочини, що є неприпустимим в умовах воєнного стану», – читаємо в обґрунтуванні суду.

Рішення суду

Нагадаємо, ЗМІ повідомляли, що на Закарпатті представники ТЦК викрали та катували непридатного до служби чоловіка.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський прибув до Саудівської Аравії 27 лютого
Следующий Зеленський пояснив наслідки для фронту без допомоги США

Нет комментариев

Оставить комментарий