У який скандал потрапила Безугла та хто за неї заступився, новини 1+1 – Україна


Голова президентської фракції Давид Арахамія підтвердив, що не приймає заяву народного обранця.

Нардеп Мар’яна Безугла заявила, що подала заяву про вихід із фракції “Слуга народу”, але їй сказали, що вона “неправильно заповнена”. Вона зазначила, що її “не звільняли” з фракції. Голова служби в Раді Давид Арахамія підтвердив, що не погоджується із заявою нардепа, мотивуючи це загрозою кризи в парламенті.

Представники громадськості висловилися з цього приводу в коментарях ЛІГА.net.

«Я подав (заяву), сказали, що вона «неправильно оформлена». Словом, мене не відпускають», – сказала Безуглая.

Голова президентської фракції Давид Арахамія підтвердив, що не приймає заяву народного обранця.

“Я сказав, що не буду розглядати такі питання, коли є загроза кризи в парламенті”, – пояснив він.

Арахамія наголосив, що це стосується не лише заяв Безуглі, а й усіх інших заяв.

Розпочав народний депутат Ярослав Железняк пояснити ситуації.

«Дозвольте трохи пояснити, чому раптом «пропала» заява на звільнення Мар’яни. З цієї ж причини не враховується рішення про складання доручення іншому колезі. Справа в тому, що зараз офіційно в Слузі 235 депутатів. Це зовсім не те, що додати кількох позафракційних депутатів, яких делегують до інших партнерських груп. Але відніміть депутатів «групи Расумкова». Але офіційно для Коаліції в особі однієї фракції у «Слузі» вважається 226+, – написав Железняк.

«Зараз відрив уже невеликий – 10 голосів, і якщо звільнять ще двох депутатів, то це буде восьмий. А це досить великий ризик у майбутньому. Насправді невелика група більшості у Верховному Суді зможе поставити під сумнів існування Коаліції. Тому більше нікого не звільнять. Тільки тоді, коли іншого виходу немає», – додав він.

«Насправді справа суто політична. Тільки фракції (не групи) можуть створити коаліцію, але я впевнений, що мої колеги просто оберуть депутатів від груп, якщо це буде потрібно. Але… політично це виглядатиме погано», – підсумував нардеп.

Нагадаємо, нардеп Мар’яна Безугла досі не вийшла з партії “Слуга народу”. До 28 березня вона навіть не подала жодної заяви. Детальніше – за посиланням.

Читайте найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Втрати ворога - ЗСУ продемонстрували роботу по ворогу M2 Bradley - Україна
Следующий Зеленський пояснив, навіщо Україні ATACMS

Нет комментариев

Оставить комментарий