Удар по “Епіцентру” в Харкові: яку бомбу застосувала Росія і що відомо про постраждалих – диктор прокуратури


Прокуратура зайнялася серверами відеокамер торгового центру, щоб з’ясувати, скільки людей було всередині.

Російсько-терористична армія обстріляла гіпермаркет “Епіцентр” у Харкові з боєприпасів до літака УМПБ Д-30. Вибух призвів до пожежі, яка могла спричинити більше смертей.

Про це в ході загальнонаціонального телемарафону повідомив начальник прокуратури Харківського району Дмитро Чубенко.

За його словами, пожежа після обстрілу торгового центру на Салтівці була великою, оскільки загорілися фарби та лаки, вироби з дерева, вагонка та інші товари всередині.

«Важкий їдкий дим охопив увесь величезний торговий центр, і очікується, що в результаті кількість загиблих і поранених зросте. Це означає, що фактично від самого вибуху постраждали люди, є загинули, а сама пожежа поглибила наслідки цього військового злочину і ми готуємося до дуже серйозних наслідків», – сказав представник прокуратури.

Дмитро Чубенко повідомив, що прокуратура зайнялася серверами відеокамер торгового центру, щоб з’ясувати, скільки людей було всередині.

«Через дуже сильний вогонь, ми розуміємо, що тіла будуть дуже понівечені, можливо, від них нічого не залишиться. І наявність відеозапису, на якому видно людей у ​​ТЦ, буде підтвердженням того, що дана особа там була, що дозволить нам зрозуміти наслідки цього військового злочину», – додав він.

▶ Переглянути відео можна на YouTube-каналі ТСН за посиланням “ОСТАННЯ ІНФОРМАЦІЯ з Харкова!!! Напад на “Епіцентр”, де були сотні людей! Що відбувається на сайті?

Нагадаємо, після ракетного обстрілу Росією гіпермаркету “Епіцентр” Володимир Зеленський закликав західних партнерів забезпечити достатню ППО.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський відвідає Іспанію 27 травня
Следующий Зеленський про удари по РФ – потрібне політичне рішення

Нет комментариев

Оставить комментарий