Україна повертає контроль над Чорним морем і дає надію Криму – Буданов


Раніше те, чого вже досягли ЗСУ, вважалося нереальним.

Північна частина Чорного моря, як і газовидобувні платформи, знаходиться під контролем України. Важливі для нашої економіки морські експортні коридори знову функціонують, незважаючи на існуючі загрози.

Про те, що він сказав Начальник Головного розвідувального управління Московської області Кирило Буданов в інтерв’ю Le Monde.

“Ми регулярно атакуємо флот і портові об’єкти противника, тому росіянам довелося спішно переміщати все на південний схід. На окупованій території Грузії вони намагаються створити військово-морську базу в Очамхірі”, – зазначив глава української розвідки.

Як зазначив Буданов, перші українські висадки на територію тимчасово окупованого Криму відбулися у 2023 році, хоча дехто вважав їх неможливими.

«Це дає надію – особливо українцям на півострові, які 10 років живуть під російською окупацією і багато з них уже почали здаватись», – каже начальник Головного управління розвідки Московської області.

Раніше Буданов розповів про “втому від війни” Заходу. Він попереджав людей за кордоном, що на їхні землі можуть прийти росіяни.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая «TCC ловить у Варшаві ухильників»: розкрито секрет резонансного відео
Следующий Форум у Давосі – Зеленський заявив, що Україна вже готується

Нет комментариев

Оставить комментарий