Україна – серед найнебезпечніших країн 2024 року: подробиці


Поруч з Україною розташовані Сирія, Ірак, Афганістан та інші країни.

Україна виявилася однією з найнебезпечніших країн світу, яку варто відвідати у 2024 році, оскільки другий рік поспіль демонструє дуже високий ризик для життя та здоров’я, пов’язаний із повномасштабною війною.

Про це він повідомляє Незалежний з посиланням на результати нового дослідження, яке визначає найнебезпечніші та найбезпечніші країни світу у 2024 році.

Автори дослідження, медична консалтингова компанія International SOS, створили інтерактивну карту інформування мандрівників і компаній про потенційні загрози в усьому світі. Вимірювання проводилося за чотирма параметрами ризику: медичним, безпековим, пов’язаним зі зміною клімату та впливом на психічне здоров’я людей.

Найнебезпечніші країни 2024 року

Отже, за параметром ризику «безпека» найвищі бали отримали Україна, Сирія, Ірак, Афганістан, Лівія, Ємен, Південний Судан, Центральноафриканська Республіка та Сомалі. рівень попередження «екстремальний». Через зростання злочинності та заворушень повідомлялося про зростання загроз безпеці в деяких частинах Лівану, на палестинських територіях, у Росії та регіоні Сахель, а також в Еквадорі та деяких частинах Колумбії.

Загрози безпеці в Україні/Скріншот карти

Найбезпечніші країни – Ісландія, Люксембург, Норвегія, Швейцарія та Данія.

Читайте найважливіші новини дня:

У категорії «медицина» країни з «дуже високим» ризиком: Сирія, Ірак, Афганістан, Ємен, Північна Корея, Палестинські території, Гаїті, Лівія, Нігер, Буркіна-Фасо, Гвінея, Гвінея-Бісау, Сьєрра-Леоне, Ліберія, Судан, Південний Судан, Центральноафриканська Республіка, Еритрея , Бурунді та Сомалі.

До країн «дуже високого» ризику в категорії “зміна клімату”. включають Сирію, Ірак, Афганістан, Ємен, Чад, Нігер, Малі, Нігерію, Центральноафриканську Республіку, Південний Судан, Ефіопію, Сомалі, Демократичну Республіку Конго та Мозамбік.

Відзначимо, що Великобританія отримала «низький» рейтинг у всіх трьох категоріях ризику.

До речі, в жовтні Інститут економіки і миру склав рейтинг найбезпечніших країн світу. Україна опинилася на одному з останніх місць.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая якими будуть зарплати українців у найближчі три роки - Гроші
Следующий На окупованих територіях бракує водіїв громадського транспорту: у чому причина?

Нет комментариев

Оставить комментарий