Україна виконала ще одну вимогу МВФ – про що ми говоримо – Гроші


Україна виконала ще одну вимогу МВФ - про що ми говоримо - Гроші

Реформа передбачає обмеження втручання контролюючих органів у підприємницьку діяльність.

У середу, 27 грудня, Кабінет міністрів України схвалив Стратегію доходів країни на 2024-2030 роки, яка передбачає посилення фіскального потенціалу, адаптацію податкового та митного законодавства до стандартів ЄС, а також створення стимулів для післявоєнного економічного відновлення та зростання.

як записані Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, ухвалення цього документу є ще одним структурним орієнтиром програми співпраці з Міжнародним валютним фондом.

У Кабінеті Міністрів пояснили, що для досягнення цієї комплексної мети Стратегія передбачає створення надійної, прозорої та клієнтоорієнтованої системи у податковій та митній сфері, здатної забезпечити довіру громадян і підприємств до органів влади.

«Реалізація Стратегії буде здійснюватися послідовно. Перш за все, планується внутрішня реформа податкових і митних органів, яка є ключовою для підготовки до подальших змін. Реформа передбачає обмеження втручання контролюючих органів у господарську діяльність шляхом консолідації даних та переходу на роботу з анонімною інформацією. Далі необхідно відновити рівень довіри платників податків до влади, що є вкрай важливим для успіху нових податкових ініціатив», – додав він. це говорить йдеться в повідомленні на офіційному сайті Міністерства фінансів.

Денис Шмигаль зазначив, що уряд має провести велику роботу для гармонізації українського законодавства з європейським та підвищення якості наших інституцій.

Раніше Україна зобов’язалася виконати чотири додаткові вимоги МВФ. Зокрема, Державна податкова служба та Державна митна служба мають розробити план заходів, який охоплюватиме заходи, які будуть включені до загальної Стратегії національних доходів.

Нагадаємо, 26 жовтня 2023 року президент Зеленський підписав закон про посилення контролю за фінансами публічних діячів (політичних діячів), що було однією з вимог МВФ.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Кому і як можуть заблокувати зарплату через неявку до призовної комісії: відповідає економіст
Следующий Міноборони сертифікувало перший жіночий бронежилет: фото – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий