Українська делегація домоглася, щоб Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи вніс правки у резолюцію про російську опозицію


Представники України за участі Миколи Лукашука — голови Дніпропетровської обласної ради нині працюють на 45-й сесії Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи. На засіданні обрали нового Президента Конгресу. Ним став бельгієць Марк Кулс, який був його членом останні 18 років.

У своїй промові пан Кулс висловив підтримку Україні, українському народу та нашому Президенту.

На сесії розглянули кілька важливих для України та нашого регіону питань. Зокрема, створення Міжнародного реєстру збитків завданих Україні внаслідок збройної агресії російської федерації.

Цей реєстр — важливий крок у напрямку справедливого відшкодування постраждалим від війни в Україні. Він допоможе зібрати й упорядкувати відповідну інформацію. Отже, у майбутньому стане основою для виплати компенсацій нашим людям.

Тому зараз дуже важливо, щоб цю ініціативу також підтримали. І Конгрес її підтримує.

«Розповів, як живе наш регіон в умовах повномасштабної війни, про роль органів місцевого самоврядування, регіональної влади у формуванні реєстру збитків», — поділився Микола Лукашук.

Також розглядалося питання щодо російської опозиції.

«Зробили все, щоб в резолюцію про російську опозицію — «хороших росіян» були внесені всі ті правки, які влаштовують Україну. Ці зміни Конгрес підтримав. Дякую всій нашій команді, нашій делегації!» — прокоментував Микола Лукашук.

Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи представляє інтереси європейських регіонів та муніципалітетів. Може формувати свої резолюції щодо санкційних пакетів, надавати підтримку місцевій владі в Україні, виносити резолюції, які впливають на виділення країнами — членами Ради Європи фінансової допомоги для відновлення зруйнованих інфраструктури та житла, надання гуманітарної допомоги, а також – експертної підтримки місцевим органам влади.

 

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая Желаю здоровья, уважаемые украинцы, украинки!
Следующий У Магдалинівці пройшли змагання під девізом «Рухайся до Перемоги України!».

Нет комментариев

Оставить комментарий