Українські військові отримали першу партію нових безпілотників AQ 400 Scythe: подробиці


Українські військові отримали першу партію нових безпілотників AQ 400 Scythe: подробиці

Українські військові здобули початкову партію нових ударних безпілотників AQ 400 Scythe.

Компанія-виробник Terminal Autonomy показала безпілотники AQ 400 Scythe, які передали Силам оборони.

Відповідні фотографії з’явилися на сторінці виробника.

Зараз компанія має початкову виробничу потужність 100 одиниць AQ 400 Scythe на місяць. Однак у перспективі вона планує збільшити цю кількість до 500 одиниць.

“Terminal Autonomy з гордістю повідомляє, що ми успішно завершили закупівлю для бойового розгортання нашої системи AQ 400 Scythe. З початковою виробничою потужністю 100 одиниць і планами масштабування до 500 одиниць щомісяця ми розширюємо межі стратегічної війни”, – повідомили в компанії.

Безпілотник AQ 400 Scythe/Фото: Terminal Autonomy

Безпілотник AQ 400 Scythe/Фото: Terminal Autonomy

Що відомо про безпілотник AQ 400 Scythe

AQ-400 Scythe – це далекобійний безпілотник-камікадзе. Розробник заявляє, що дальність польоту становить 750 км. Безпілотник можна запускати з короткої злітної смуги або катапульти.

Характеристики дрону: злітна маса – 100 кг, з них 32 кг – корисне навантаження, яке може бути збільшене до 70 кг шляхом зменшення дальності польоту. Розмах крил – 2,3 м, крейсерська швидкість – 144 км/год.

Проект безпілотника-камікадзе AQ-400 Scythe було представлено ще навесні цього року. Особливістю цього безпілотника є швидке прибирання, можливість масового виробництва та низька собівартість.

За даними Defence Blog, Terminal Autonomy отримує компоненти для виробництва безпілотників-камікадзе у різних невеликих компаніях та інженерних групах, що спеціалізуються на виробництві безпілотних платформ.

Хоча компанія закуповує певні компоненти за межами України, насамперед вона надає пріоритет максимальної локалізації виробництва в межах України.

Нагадаємо, раніше Україна створила військово-морський дрон, багатоцільову платформу Sea Baby, яку успішно використовує. Зокрема, “морським малюком” вразили Кримський міст і завдали поразки не одному ворожому кораблю, зокрема ракетоносія.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.


Источник: ТСН.ua

Предыдущая Він утік із Росії та воює за Україну: боєць РДК "Івар" про те, що відбувалося в РФ на початку вторгнення
Следующий Зеленський заявив, що процес переговорів України щодо вступу до ЄС буде непростим

Нет комментариев

Оставить комментарий