Український телеведучий втік за кордон: яке безглузде виправдання він придумав?


Чоловік назвав своє рішення “важким”.

Ведучий 24 каналу Олексій Печій не повернувся в Україну після саміту Європейської ради 14-15 грудня в Брюсселі, на який він отримав акредитацію.

Важлива інформація офіційно підтверджено на медійну ходу 22 грудня.

Генеральний директор медіахолдингу «Люкс» Роман Андрейко заявив, що журналіст прийняв таке рішення, «усвідомлюючи всі наслідки своєї втечі».

«Сказати, що я шокований, — це нічого не сказати!… Кажуть: «Не судіть і вас не засудять». Час розсудить. І люди, які любили дивитися і слухати аналітику Олексія, повинні змиритися з цим і прийняти для себе рішення, чи будуть вони готові, віритимуть йому далі», – підкреслив Андрейко.

Сам Олексій Печій лише через тиждень прокоментував своє рішення, назвавши його “важким”. Причина його перебування в Європі – нібито відсутність в Україні «горизонтального спілкування із західним суспільством». Журналіст стверджує, що до такого висновку дійшов після саміту, спілкуючись із політиками та іноземними колегами.

Скріншот

Скріншот

Читайте найважливіші новини дня:

Печей заявив, що в Європі займатиметься «наближенням» нашої перемоги у війні з Росією – співпрацюватиме «із західними медіа-проектами для просування українського порядку денного в західному суспільстві».

«Незважаючи на засудження, тиск і переслідування, я не припиню робити те, що знаю… Мені відомо, що найближчими днями розпочнеться кампанія т.зв. медіа-вбивство, яке має на меті знищити мене як журналіста, незважаючи на всю мою роботу на сьогоднішній день. Проте, доки це можливо, я продовжуватиму інформаційну боротьбу і ніколи не відмовлюся від пошуку допомоги для української армії, де б я не був», – зазначив Печій.

Однак, як зазначає 24 канал, ведучий “не помітив, що обдурив керівництво 24 каналу, яке довірило йому репортажі про події в Брюсселі”.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая У тимчасово окупованому Криму прогриміли потужні вибухи
Следующий Виїхали під звуки вибухів: як вагітна жінка з трьома дітьми наважилася евакуюватися з Торецька

Нет комментариев

Оставить комментарий