Укрзалізниця та UAnimals ухвалили таке рішення після скандалу з нацгвардійцем та його службовим собакою


Сервісник на кілька годин застряг у тамбурі через службового собаку, який супроводжував його.

Укрзалізниця спільно з всеукраїнським гуманістичним рухом UAnimals розроблять оновлені правила перевезення тварин потягами. На такий крок вони зважилися після гучного випадку, який нещодавно сколихнув мережу – військовослужбовець Нацгвардії був змушений кілька годин їхати в вестибюлі Інтерсіті, тому що він був зі своїм службовим собакою, лабрадором Ермі.

Про те, що повідомили Рух UAnimals на своїй сторінці в соціальній мережі.

“Цього тижня в мережі з’явився сюжет про нацгвардійця Валерія та його службового лабрадора Ермі, які їхали в вестибюлі “Інтерсіті” з Києва до Чернігова. Коментуючи цю історію, “Укрзалізниця” послалася на те, що це було в “Інтерсіті”, – йдеться в повідомленні. Правил забороняється перевозити тварин, вищі за 45 сантиметрів у холці», – йдеться в повідомленні.

UAnimals зазначили, що це правило діє не через умовну небезпеку, а саме через брак місця в багажі пасажира та дискомфорт для самих тварин.

У Нацгвардії додали, що військовий самовільно став у тамбурі, оскільки не хотів порушувати розпорядок і не було часу чекати купейний вагон, у якому він міг би поїхати з лабрадором.

UAnimals підкреслили, що жодних меморандумів з цього приводу не буде, а представники одразу візьмуться до роботи. Таким чином, організація спільно з УЗ:

  • оновить деякі застарілі правила поїздок поїздом, щоб зробити їх більш інклюзивними для людей, які подорожують з домашніми тваринами;
  • організувати соціальну акцію для заохочення пасажирів без тварин до більш гуманного ставлення до пасажирів із тваринами.

«Правила існують для того, щоб їх дотримуватись, але інколи реальність змушує їх переглядати. Ми раді, що «Укрзалізниця» це підтримує. Про подальші кроки в цій історії будемо повідомляти», – додали в UAnimals.

Нагадаємо вам про це Укрзалізниця запустила додаткові поїзди до популярних місць України – список рейсів.

Читайте також найважливіші новини дня:
Зазначив: ТСН

Предыдущая Прифронтові країни НАТО підтримують ідею Макрона ввести війська в Україну – FT
Следующий Чоловіки з обмеженими фізичними здібностями повинні повторно пройти тестування IVC

Нет комментариев

Оставить комментарий