Умеров – про відставку Залужного – новини 1+1 – Україна


Рустем Умеров пояснив, чому було прийнято рішення про зміну керівництва Збройних Сил України.

Загальний Валерій Залужний йому випало одне з найскладніших завдань – командування Збройними Силами України під час Великої війни з Росією. Але війна змінюється і вимагає змін.

Про те, що повідомили Міністр оборони України Рустем Умеров.

«Збройні Сили України разом з усім народом нашої країни показали всьому світові, що Україна буде боротися за своє і за свій народ, з яким би ворогом вона не зіткнулася. Наші воїни відбили вторгнення агресора, ми відстояли державність і продовжуємо відстоювати незалежність «Але війна не та. Війна змінюється і вимагає змін. Бойові дії у 2022, 2023 і 2024 роках – це три різні реалії», – зазначив очільник Міноборони.

Умеров наголосив, що 2024 рік принесе нові зміни, до яких Україна має бути готова. А для цього, на його думку, потрібні нові підходи та нові стратегії.

“Сьогодні було прийнято рішення про необхідність зміни керівництва Збройних сил України. Щиро вдячний Валерію Федоровичу за всі досягнення та перемоги. Слава Україні”, – написав Рустем Умеров.

Нагадаємо, у четвер, 8 лютого, президент України Володимир Зеленський звільнив Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.

Новий Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України президент призначив генерала Олександра Сирського.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський сказав, чого очікує від Сирського
Следующий Росіяни шукають майбутніх операторів дронів на ТОТ: що відомо

Нет комментариев

Оставить комментарий