Уряд розширив програму «Доступні кредити 5-7-9%»: тепер нею можуть скористатись і підприємства у сфері пасажирських та вантажних перевезень


1111 1366x768 1
1111 1366x768 1

Про це розповів Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль:

«Доступні кредити для бізнесу дозволили продовжити роботу багатьом підприємцям.Крім того, державна програма фінансового лізингу тепер буде мати такі самі умови, як і «5-7-9». Тобто максимально доступний лізинг. Все це потрібно, аби люди та бізнес продовжували працювати».

Нагадаємо, що на початку квітня в рамках Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» уряд спрямував 2,3 млрд грн на підтримку сільськогосподарських товаровиробників для проведення сільськогосподарської діяльності та інших суб’єктів господарювання в умовах воєнного стану.

Станом на кінець місяця за словами Прем’єр-міністра, аграрії отримали кредитів на суму близько 15 млрд грн. З них 1 млрд 467 млн грн. отримали фермери Дніпропетровщини.

Предыдущая Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук в ефірі телемарафону на каналі «Дніпро ТВ» розповів про безпекову ситуацію в області, переселенців, роботу обласної ради та взаємодію із депутатським корпусом
Следующий Театротерапія: актори Дніпропетровщини організовують благодійні виступи

Нет комментариев

Оставить комментарий