Усі жителі виїхали з 19 населених пунктів – Україна


Станом на початок грудня 2023 року кількість евакуйованих становила 3679 осіб.

У Сумській області повністю евакуювали населення 19 населених пунктів у радіусі 5 км від кордону з Російською Федерацією.

Про те, що звіти «Суспільне» по відношенню до ОВК у м. Суми.

Ці населені пункти розташовані на території Новослобідської, Білопільської, Краснопільської, Шалигинської та Есманської муніципалітетів.

Загалом евакуювали жителів населених пунктів у радіусі 5 км у 15 населених пунктах чотирьох районів (Конотопська, Охтирська, Сумська, Шосткинська).

Йдеться про наступні громади: Новослобідська, Путивльська, Великописарівська, Білопільська, Краснопільська, Юнаківська, Миропільська, Хотинська, Глухівська, Дружбівська, Зноб-Новгородська, Шалигінська, Свеська, Середино-Будська, Есманська.

Загальна кількість евакуйованих – 12 689 осіб, з них 712 дітей.

Станом на початок грудня 2023 року кількість евакуйованих – 3679 осіб, у тому числі 679 дітей, які виїхали до інших населених пунктів Сумської області.

Нагадаємо, у липні 2023 року Сумська обласна адміністрація повідомила, що влада евакуює всіх жителів п’ятикілометрової зони в прикордонних з Росією гмінах Сумської області.

Пізніше начальник ОВА уточнив, що примусової евакуації не буде.

Нагадаємо, населені пункти Сумської області, розташовані поблизу кордону з Російською Федерацією, регулярно піддаються злочинним обстрілам з боку Росії. Як і прифронтові міста на сході та півдні, їхні вороги просто знищують їх. Крім того, прикордонні райони Сумської області тероризують російські ДРГ.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Головне інтерв'ю з міністром оборони Рустемом Умеровим - Україна
Следующий Арестович знову видав: пропонує "прийти до Путіна" і разом з РФ подати в суд на Захід

Нет комментариев

Оставить комментарий