В оточенні Путіна кажуть, що він може піти у відставку, але за однієї умови


В оточенні Путіна кажуть, що він може піти у відставку, але за однієї умови

Щоб Путін пішов у відставку раніше, йому потрібно виграти війну, зазначає російський опозиціонер Ілля Пономарьов.

Серед кремлівської влади ходять чутки, що Путін може прийняти рішення не відбувати повний президентський термін і достроково піти у відставку.

Про це в ефірі телеканалу СВОБОДА заявив він творець каналу «Лютневий ранок», депутат Держдуми РФ (2007–2016) Ілля Пономарьов.

«Вони думають, що головне просто виграти війну, тому що Путін повинен це зробити особисто. Але як тільки це станеться, вони точно вірять, що це станеться в 2024 році, і Україна буде змушена сидіти на переговорах. І якщо не на початку року, то наприкінці року Трамп обов’язково прийде до влади і обов’язково змусить Україну йти на переговори, і Путін буде переможцем, так вважають в оточенні Путіна», – Пономарьов. зазначив.

Гість ефіру зазначив, що відмова Путіна від влади може бути результатом його бажання зберегти позицію переможця та головного ініціатора військових успіхів.

“В такому випадку Путін, переконавшись, що важлива місія виконана, міг би піти у відставку, залишивши це місце своєму наступнику. А потім спокійно піде у свій замок у Геленджику. А там продовжить правити умовний Патрушев країни», – зазначив Пономарьов.

Нагадаємо, Путін досі там хоче повної окупації України, нинішня поразка РФ не змінює планів Кремля.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Чи благословить УГКЦ одностатеві пари після заяви Ватикану та України
Следующий Вибух над Дніпром стався під час рейду 23 грудня вдень в Україні

Нет комментариев

Оставить комментарий