В СБУ розповіли про затримання наркоторговців з Росії та Ірану – відео – Україна


У зловмисників вилучили оптові партії наркотиків на суму близько 2 млрд грн.

З початку повномасштабного вторгнення СБУ знешкодила понад 60 організованих груп, які займалися контрабандою важких наркотиків до Європейського Союзу через Україну. Серед них – російський наркосиндикат «Хімпром», лідери якого переховуються в Мексиці.

Детальніше про це у четвер, 28 грудня, в повідомили в прес-службі СБУ.

У результаті, в результаті багатоетапного впровадження Служби безпеки на той час:

  • 89 наркоділків затримано та підозрювано;
  • 34 організатори та активні учасники наркогрупувань отримали реальні терміни позбавлення волі.

Завдяки швидкій реакції СБУ вдалося запобігти створенню транскордонних каналів постачання заборонених речовин до ЄС.

У зловмисників вилучили оптові партії наркотиків на суму близько 2 млрд грн.

Російський наркосиндикат вербує двох колишніх поліцейських

СБУ провела низку важливих спецоперацій проти учасників російського злочинного угруповання «Хімпром». Завдяки координації російських спецслужб цей наркосиндикат з 2014 року намагається розширити свою діяльність в Україні.

Злочинна організація характеризується чіткою ієрархічною структурою та беззастережним виконанням наказів її лідерів, які переховуються від правосуддя в Мексиці.

Розгалужена мережа учасників «Хімпрому» по всьому світу налічує близько 1000 осіб, які щомісяця забезпечують наркокартелю нелегальний прибуток понад 2 мільйони доларів.

У серпні 2023 року СБУ знешкодила «філію» Хімпрому в Київській та Сумській областях. Серед затриманих двоє колишніх співробітників відділу боротьби з наркотиками Нацполіції, які належали до російського наркосиндикату.

У двох областях зловмисники створили дві потужні нарколабораторії, які забезпечували промислове виробництво заборонених речовин для продажу в Україні та ЄС.

Під час обшуків зловмисники вилучили 23 тонни прекурсорів (речовин, які використовуються для виготовлення наркотиків) та близько 150 кг готових психотропних засобів.

Замість фініків з Ірану привезли героїн

У жовтні 2023 року СБУ спільно з правоохоронними органами Румунії ліквідувала контрабанду наркотиків з Ірану до країн Європи.

У результаті комплексної операції в Одесі затримали учасників міжнародного угруповання, які під виглядом експортних дат намагалися контрабандою переправити до Євросоюзу майже 200 кг іранського героїну.

Прекурсори у вигляді будівельних сумішей

Наприкінці серпня 2023 року СБУ затримала чотирьох наркоторговців, які переправляли зі Східної Азії в Україну 2 тонни заборонених речовин.

Це були прекурсори для виробництва особливо небезпечних психотропних речовин – PVP та мефедрону, які зловмисники перевозили під виглядом будівельних сумішей. Наявні матеріали свідчать, що в подальшому фігуранти планували переправити «продукт» до ЄС для продажу через власних наркоділків.

За виявленими фактами проводяться комплексні заходи щодо встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до міжнародного наркобізнесу.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая У реєстрі військовозобов'язаних уже півмільйона осіб - усі подробиці - ТСН Ексклюзив
Следующий Розстріл українських військових – з’ясувалося, кого вбили росіяни – Україну

Нет комментариев

Оставить комментарий