В Україні біля Часового Яру може більше не бути систем ППО – BILD


Аналітики визнали відсутність ППО після того, як російський штурмовик не був збитий під час польоту.

В Україні біля Часового Яру може більше не бути систем ППО, які могли б відбивати атаки російських ракет і безпілотників.

Про те, що звіт Аналітики BILD.

Як зазначається, до такого висновку дійшов військовий експерт Юліан Репке, вивчивши одне з відео з боїв у Тимчасовому Яру.

На записі російський штурмовик Су-25 атакував місто, пролітаючи над селом Івановське, за яке зараз точаться бої. ЗСУ прикривають приблизно половину села. Су-25 рухався на малій висоті з боку Бахмута. Штурмовик наблизився до позицій ЗСУ на відстань менше трьох кілометрів і спрацював теплові пастки. Однак спроб збити не було і він повернув у бік Бахмута. Рьопке називає ці зображення «драматичними».

«Ще кілька місяців тому неможливо було уявити, що російський штурмовик пролетить над містом, яке контролюють ЗСУ, і не буде збитий ПЗРК», – зазначає аналітик.

За його словами, раніше вважалося, що на озброєнні ЗСУ перебувають тисячі американських ПЗРК Stinger та їх радянських аналогів.

«Але, схоже, вони закінчилися. «Дуже тривожно, що в України, очевидно, немає зенітних ракет, щоб захистити себе тут», — сказав Репке.

Нагадаємо, Патріот, швидше за все, збив російський бомбардувальник Ту-22М3, який повертався з атаки на Україну.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Конгрес схвалив допомогу США Україні – як реагують Зеленський і Кулеба Шмигаль
Следующий Зеленський анонсував угоду про гарантії безпеки зі США

Нет комментариев

Оставить комментарий