В Україні засудили 22-річного хлопця за ухилення від мобілізації – Україна


На суді чоловік свою провину визнав.

В Умані Черкаської області 22-річного хлопця, який з вересня 2023 року ухилявся від мобілізації, засудили до 3 років 1 місяця позбавлення волі.

Це підтверджено вироком районного суду міста Умань Черкаської області.

За даними суду, 22-річний чоловік, який перебуває в запасі Збройних Сил України, 10 квітня 2023 року пройшов військовий іспит про те, що він придатний за мобілізацією. У вересні 2023 року йому прийшла повістка, але він ухилився від служби в армії.

На суді гуманчанин свою вину визнав. Він пояснив, що, на його думку, “за певних обставин особистого життя, пов’язаних з наявністю на утриманні дружини та дитини, він не може бути мобілізований”. Обвинувачений просив суд не карати його.

«Суд враховує, що обвинувачений 22 роки, психічно здоровий, одружений, має двох малолітніх дітей, не працює, не перебуває на обліку у психіатра та нарколога, має середній характер за місцем проживання та 345 ч. 1 Кримінального кодексу України та вчинив злочин протягом визначеного судом іспитового строку», – йдеться в матеріалах суду.

Суд визнав чоловіка винним за ст. 336 КК та призначив йому покарання у вигляді 3 років 1 місяця позбавлення волі у зв’язку з відсутністю у обвинуваченого судимості.

Рішення суду

Нагадаємо, у Київській області чоловік отримав повістку та почав переховуватися від ТКС.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський заявив, що Росія намагається розгорнути війну
Следующий Зеленський заявив Туску, що РФ атакує газову інфраструктуру

Нет комментариев

Оставить комментарий