версія військкомату – ТСН, новини 1+1 – Україна


У ТЦК запевняють, що працівники військкомату фізичної сили до чоловіка не застосовували.

У Закарпатському ТЦК та СП стверджують, що чоловік, який намагався покінчити життя самогубством у будівлі військової комісії, міг перебувати у стані наркотичного чи токсичного сп’яніння.

Про те, що повідомили Закарпатський ОЦК та СП у понеділок, 18 березня.

«13 березня 2024 року при спробі незаконного перетину державного кордону затримано співробітників Державної прикордонної служби України громадянина Хабарова Євгена та направлено до 1-го відділу Хустського РТЦК м. Іршава для уточнення військово-облікових даних. В.Л.К., громадянин Хабаров повідомив громадянину Хабарову, що не має довіри до даної військово-лікарської комісії та переведений до РТЦК у м. Хуст для проходження добровольчої митниці», – зазначили у ТКС.

У військкоматі запевняють, що ним командував Хабаров поводитися неадекватно та між 15 год. 10 хвилин. і 3 години. 30 хвилин. 14 березня він намагався покінчити життя самогубством у туалеті охоронної фірми РТЦК у Чусті.

«Чергова рота помітила, що начальник військової служби Хабаров тривалий час не виходив з туалету, зайшла в туалет і помітила на підлозі непритомного Хабарова Є.В., а поруч з ним були сліди крові. на місце викликали швидку допомогу. Хабарова Є.В. викликали в лікарню і лікарі швидкої допомоги доставили його в лікарню. У Хабарова Є. В. незначні подряпини на обох передпліччях, що може свідчити про спробу суїциду», – додали у ТЦК.

Лікарі зазначили, що його госпіталізували у нього почалася істерика. У спідній білизні виявлено Хабарову Є.В Табличка лікарська «Гідазепам», який використовується при невротичній і психопатичній слабкості. На пластині не вистачало 5 з 10 таблеток.

“Співробітники РТЦК не застосовували фізичну силу до громадянина Хабарова Є.В. Подряпини на обличчі військовослужбовця Хабарова Є.В. не свідчать про фізичне поводження з ним, Можливо, Хабаров наніс собі ці рани з метою симуляції“, – повідомляє TCC.

Нагадаємо, на Закарпатті чоловік намагався покінчити життя самогубством у ТЦК.

Читайте найважливіші новини дня:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.

.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський про вибір Путіна – цього персонажа треба судити в Гаазі
Следующий Чехія знайшла для України півмільйона ракет – WSJ ТСН, новини 1+1

Нет комментариев

Оставить комментарий