Види теплоізоляції Які теплові рішення ми пропонуємо


Досить часто звертаються до нас з питанням: яке теплове рішення нам вибрати? Ми виробляємо різні види теплоізоляції, у властивостях яких можна легко заплутатися.

Тому ми розповімо про кожне теплове рішення окремо, а саме про изоляция для труб. Після прочитання у вас з’явиться мінімальне уявлення про теплоізоляцію

Циліндри
Завдяки високому ступеню заводської готовності мінераловатні циліндри та напівциліндри створюють умови для зростання продуктивності праці монтажників. Прекрасні технічні характеристики, зокрема опір теплопередачі, дозволяють економити теплову енергію та засоби експлуатаційних служб.

Вони сьогодні широко та з високим ступенем ефективності застосовуються в мережах гарячого та холодного водопостачання, парових та низькотемпературних мережах з температурою носія від –80 °С до +650 °С, для ізоляції димових труб та димоходів, теплоізоляції промислових трубопроводів. Для роботи з трубопроводами підземної канальної прокладки та зі змінним режимом роботи, коли охолодження швидко змінюється нагріванням, створені та рекомендуються до застосування виключно гідрофобізовані вироби.

МВС
Для тепло- та звукоізоляції великогабаритного технологічного обладнання круглої та прямокутної форми, а також трубопроводів великого діаметру при температурі поверхонь, що ізолюються від –120 °С до +650 °С, компанія «Біфорес» розробила спеціальний матеріал з унікальними характеристиками – теплоізоляційні базальтові вертикально-шаруваті.

Вони також готові для застосування виробами. Мати складаються зі смуг базальтової вати, наклеєних на захисно-покривний матеріал – алюмінієву фольгу, армовану скловолоконною сіткою, склопластик або склотканину. Волокна в шарах розташовуються перпендикулярно один одному, тому рулони мають велику міцність, пружність і чудово зберігають форму при навантаженнях.

Термочохли
Призначені для теплової ізоляції енергетичного та технологічного обладнання. Яке має поверхні зі складною конфігурацією та потребує ізоляційний кожух індивідуальної форми.

Швидкознімна ізоляція зменшує втрати тепла на 90%. Також важливо, що термочохли можуть багаторазово (не менше 100 циклів) монтуватися/демонтуватися для технічного обслуговування та ремонту обладнання. І відбувається це без втрати ізолюючих якостей. Термочохли легко змінюють форму, стійкі до вібрації і встановлюються горизонтально або вертикально в будь-якій ділянці, що важко досягається. Використовуються як усередині, і зовні приміщень.

Автор публикации

не в сети 4 дня

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3215Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Все під контролем: голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук розповів про ситуацію на Дніпропетровщині станом на ранок 7 березня |
Следующий Президент України Володимир Зеленський отримав медаль Свободи Рональда Рейгана — Офіційне інтернет-представництво Президента України

Нет комментариев

Оставить комментарий