відомий фотокореспондент розповів, як за 50 метрів від нього впала ракета – новини 1+1 – Київ


Спочатку Ян Доброносов думав, що його поранило осколком, але через адреналін у крові не відчув болю, але, на щастя, не постраждав.

Відомий фотокореспондент с Київ Ян Доброносов знаходився буквально за півсотні метрів від місця падіння російської ракети. Дивом він залишився неушкодженим.

Про це Доброносов він написав в Instagram.

Ян Доброносов розповів, що 2 січня, після обстрілу столиці ворогом, він поїхав на місце влучного снаряду, оскільки хотів зняти на відео злочини росіян. На Оболоні він вийшов з автомобіля та пішки пішов на місце події. За цей час двічі спрацювала система ППО.

“За хвилину на моїх очах ракета влетіла в територію заводу, де вже стояв дим від попереднього попадання. Вона була буквально за 50 метрів від мене. Мені пощастило, що фундамент паркану, ймовірно, був виритий за фабрикою, бо туди впала ракета – впала і вибухнула «Близько п’яти хвилин я не міг поворухнутися, навколо мене летіло каміння, щебінь і розбиті вікна». він сказав Ян у коментарі «УП Життя».

Спочатку фотокореспондент подумав, що його поранили уламки, але він не відчув болю через адреналін у крові. Але, на щастя, обійшлося без травм.

Фотограф дочекався приїзду пожежників, закінчив роботу і пішов до наступного місця, куди росіяни влучили ракетою.

«Дуже втомлений, але цілий», – так описує свій стан фотокореспондент.

Чоловік додає: за час повномасштабної війни він уперше опинився так близько до епіцентру вибуху, і те, що залишився неушкодженим, вважає справжнім дивом.

«Бог любить мене, але не можна цим зловживати», — написав він в Instagram.

Нагадаємо, 2 січня російські окупанти здійснили масований наступ на Україну, використовуючи різні види повітряного нападу. Протиповітряна оборона України знищила 72 повітряні цілі противника, у тому числі 10 аеробалістичних ракет Х-47М2 «Кінжал».

В Києві Падіння уламків російської ракети зафіксовано у дев’яти районах.

російсько-терористична армія У Києві загинули двоє людей, постраждали майже 49 жителів столиці.

Читайте також:
Зазначив: ТСН

Предыдущая Ізраїль убив представника ХАМАС у передмісті Бейрута
Следующий Ракетний удар – коли чекати нового удару по Україні. - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий