Відомий репер-захисник шокував, що його пограбували у поїзді Укрзалізниці – відкрили купе, де він спав: відео


Репер-захисник YARMAK розповів про неприємну ситуацію, що сталася з ним у поїзді Дніпро-Київ.

Український репер-захисник Олександр Ярмаквін же YARMAKякий служить у ЗСУ, розповів про неприємний інцидент, який стався з ним у поїзді “Укрзалізниці” повідомленням Дніпро-Київ.

Як зізнався YARMAK у сторісі своєї сторінки в Instagram, поки він спав, злодії його пограбували. У захисника викрали рюкзак, у якому був ноутбук, камера GoPro. YARMAK поділився, що злодії вночі відкрили купе і спокійно потрапили всередину.

“Їхав поїздом Дніпро-Київ, вночі злодії відкрили купе, вкрали рюкзак з ноутбуком, з GoPro. Також у сусідньому вагоні в іноземців теж вкрали рюкзак, і вкрали ще у людини курточки та AirPods. Таке відчуття, ніби це відео записувалося десь 98-го, але це, на жаль, 2023 рік, і ось такий сервіс надає “Укрзалізниця”, яка, я вже не вперше чую останнім часом такі випадки”, – поділився YARMAK.

За словами артиста-військового, буквально вчора у поїзді цього ж повідомлення Дніпро-Київ у ще одного військового вкрали всі речі: “І він вийшов прямо у взутті, штанах та футболці. Тому будьте обережні, стежте за своїми речами. Ну і, звичайно, “Укрзалізниця”, ухваліть якісь дії”, – звернувся до компанії YARMAK.

Також репер дав пораду військовим, що всю інформацію, яка є на їхніх гаджетах, берегти на одному носії, який знаходиться у безпечному місці.

“Та сама порада для військових. Усю інформацію, яку ви записуєте на різні кошти, на GoPro, на телефони, планшети, ноутбуки – все зливайте на якийсь захищений носій, який знаходиться в безпечному місці. Тому що в мене найцінніше, що я сьогодні втратив – це інформація, унікальні кадри з різних історичних військових подій на фронті, які, на жаль, вже ніяк я не зможу відновити, і залишилося тільки те, що було знято на телефон”, – розповів YARMAK.

Читайте також:


Источник: ТСН.ua

Предыдущая Вибухи у Маріуполі – куди прилетіло, які наслідки
Следующий Чи захоплять росіяни Мар'їнку: британська розвідка оцінила шанси (мапа)

Нет комментариев

Оставить комментарий