Відповідь дав військовослужбовець ЗСУ – новини 1+1


Єгор Фірсов зауважив, що зараз ворог б’є по нас БПЛА.

Ворога можна переграти дрони.

Таку думку 2 січня в ефірі “Єдиних новин” висловив військовослужбовець Збройних сил України Єгор Фірсов.

“Я переконаний, що ми можемо перемогти ворога безпілотниками. Я не хочу сказати, що тільки дронами, але… Якщо у нас буде більше безпілотників, то якість нашого використання набагато краща, ніж у ворога. Я Переконаний, що ми можемо суттєво посилити і відтіснити ворога на певних напрямках», – зазначив військовий.

Фірсов зауважив, що зараз ворог б’є по нас БПЛА. “Ми говоримо про кількість і якість безпілотників… У них є дрони далекої дії, які літають на 70 кілометрів, розвідувальні дрони, які літають на 100 кілометрів. Якби у нас таких дронів було багато, повірте, ми б цього більше не робили”. і війна або закінчилася, або десь повідомили, що ми вже майже на кордоні. Я не жартую і не перебільшую. Безпілотники – це дійсно важливо, я б сказав, що на даний момент безпілотники – це все”, – служба – підсумував технік.

Нагадаємо, українська армія воює з російськими окупантами використовувати унікальні ударні дрони вартістю $450-2000 залежно від виду бойової служби та інших тактико-технічних характеристик. Зокрема, такий дрон спалює багатомільйонний танк.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая З Ріші Сунаком - Україна спілкувався лідер Володимир Зеленський
Следующий Чи може Росія взимку щодня бити по Україні: експерт розсекретив плани Путіна

Нет комментариев

Оставить комментарий