Відставка генерала Собко: екс-дружина згадала про коханців та відпочинок в Італії


Марина Комарова стверджує, що після отримання генеральського звання її чоловік дуже змінився.

Відома українська волонтерка Марина Комарова, яка з 2018 року є дружиною заступника командувача Силами територіальної оборони Збройних сил України бригадного генерала Сергія Собка, відреагувала на звістку про свою відставку повідомленням у соцмережах.

За її словами словаколишній чоловік переходить на іншу посаду з підвищенням, тому нехай це не засмучує.

Більш того, Марина Комарова стверджує, що генерал Собко не має особливих переваг. Вона стверджує, що після отримання генеральського звання її чоловік дуже змінився – став приймати дорогі подарунки, відвідувати елітний спортивний клуб і зустрічатися з коханою на службовому автомобілі та особистому водієві.

«Як справжній генерал, Собко почав використовувати своїх підлеглих в особистих цілях. А раніше він був страшенно обурений. Але це було «раніше». Місце, де ви сидите, визначає вашу точку зору», – написала вона.

Також Марина Комарова писала, що в листопаді 2022 року генерал Собко поїхав у відпустку до Італії з коханою.

“А я заборгувала, щоб вивезти дитину на зиму за кордон. Тому що я вже не мала сил зимувати без світла і тепла під вогнем з маленькою дитиною. Він мені нічим не допоміг”, – жінка згадав.

Волонтерка написала, що генерал Собко офіційно розлучився з нею через суд в Одесі в листопаді 2023 року, хоча він прописаний в Києві, а вона в Літині Вінницької області.

«Я навіть не знав про це, поки він мені не сказав «до речі, ми вже розлучилися»… Але факт є факт», – вирішив генерал. Це було дуже потрібно, тому що його коханка сказала, що не дасть йому жити з собою, поки вона з нею не розлучиться», – припустила Марина Комарова.

Нагадаємо, Міністерство національної оборони вирішило повністю припинити співпрацю з компаніями, пов’язаними зі скандальною родиною Гринкевичів. Зокрема, йдеться про бізнесмена Ігоря Гринькевича, якого звинувачують у розкраданні грошей на потреби армії у великих розмірах.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Мобілізація в Україні - Подоляк про труднощі Акту України
Следующий Зеленський відреагував на ідею мобілізації українців за кордоном

Нет комментариев

Оставить комментарий