Війна РФ з Україною – як не воювати з окупантом – Україною


Війна РФ з Україною - як не воювати з окупантом - Україною

Все залежить від ситуації на фронті.

Російська армія готова відправити на фронт мільйони людей. Ви не повинні воювати з росіянами по-своєму, але ви повинні воювати з ними з мінімальними втратами

Про це розповів російський військовий, який воює за Україну, Ілля Богданов в інтерв’ю ТСН.

Скільки можуть воювати росіяни?

За словами Богданова, кожна армія має свій архетип і спосіб ведення бою. «СВО» було архетипом росіян.

“Вони завжди в цьому облажаються. Їхній архетип – це Вітчизняна війна. Це все масово, це весь собор, це все разом. “Ми не можемо витримати цю ціну”. Тому що вони нарощують виробництво, тому у них нескінченна потік добровольців», терміново робіть їх контрактниками «А коли Україна намагається так воювати по-російськи, «ми не витримаємо таку ціну», «м’ясні атаки» і все, у людей відразу настає сумний настрій. Це не той самий архетип», – пояснив військовий.

Там українці проводили спецоперації ще з козацьких часів, це невеликі групи, ці дії взагалі неймовірні. Вони пішли в тил, обіграли всіх і повернулися без втрат, і ГУР неодноразово це показував. Воїн наголосив, що воювати треба у своєму архетипі.

Він вважає, що російська армія зараз воює в своєму архетипі і немає ознак того, що вона втомиться.

“Сьогодні у світі є, напевно, лише кілька країн, які можуть забезпечити мільйони людей. Європа капітулює перед десятьма тисячами загиблих. Ймовірно, країни все ще можуть постачати сотні тисяч, у них мілітаризоване суспільство. Ну, направляти мільйони може лише якщо Росія їхній архетип і з ними по-своєму не треба боротися, треба боротися з мінімальними втратами», – каже Богданов.

На його думку, акцент варто зробити на технологічному оснащенні армії та спецопераціях. Крім того, Ілля Богданов припустив, чи може війна перекинутися на територію Росії.

«Це все більш ніж реально, але все залежить від ситуації на фронті. Це означає, що російсько-українська війна або відкриває вікно Овертона, або не дає йому відкритися», – каже військовий.

Раніше військовий експерт розповів, яка стратегічна проблема назрівала на фронті.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Під Тарнополем чоловік у магазині показав свій статевий орган: зняв штани і поклав їх на стіл
Следующий Ситуація в Бахмуті - як виглядає місто - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий